اندازه فونت : +
ماموستا محمودی

ماموستا مصطفی محمودی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اهمیت مقابله با جنگ روانی برخی از غرب گرایان در القای وقوع جنگ نظامی آمریکا علیه ایران، اظهار داشت: همه این پریشان حالی آنان برای دور کردن اذهان عمومی از وضعیت اقتصاد و معیشت است.

وی، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی چندی پیش در سخنرانی خود فرمودند «جنگ نمی شود، مذاکره هم نمی کنیم» به همین دلیل اطمینان داریم با توجه به اینکه ایران هیچ گاه آغاز کننده جنگ نبوده و نخواهد بود اما آمریکا هم در صدد جنگ نظامی نیست.

امام جمعه پیرانشهر، با اشاره به نمایش بازی های دولت آمریکا و ترامپ در حرکت دادن ناو جنگی خود به سوی خلیج فارس گفت: ترامپ موافق برجام است اما با تکیه بر عملیات روانی و ایجاد جوسازی در خصوص القای جنگ نظامی علیه ایران می خواهد همه چیز را در مورد برجام به نام خود تمام کند.

وی، با تاکید بر اینکه نباید اینطر تصور شود که برجام همه چیز ماست، ابراز کرد: مهلت ۶۰ روزه رئیس جمهور به غرب اقدام شایسته و خوبی بود اما اروپایی ها بارها به عهدی که از جانب خودشان بوده عمل نکردند و انتظار هم این نیست که عمل کنند و این بدعهدی های آنان اثبات شده است.

ماموستا محمودی، با تاکید بر اهمیت بهبود معیشت مردم و اصلاح امور اقتصادی کشور، ناکارآمدی در مدیریت اقتصاد کشور را از جمله دلایل القای جنگ نظامی آمریکا علیه ایران عنوان کرد و گفت: مردم ایران در طول ۴۰ سال گذشته در جنگ با آمریکا بوده است و حتی در صورت وقوع جنگ نظامی به ضرر خود آمریکا تمام می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=322480