∴ تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در منابر ماه رمضان جدی گرفته شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی:

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی خواستار توجه جدی روحانیون به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در منابر مربوط به ماه رمضان شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد داداش‌زاده شامگاه یکشنبه در همایش طلایه‌داران تبلیغ، اظهار داشت: آنچه در بیانیه گام دوم انقلاب بدان تاکید شده، حضور فعال جوانان در میدان و رسیدن به قله‌های پیشرفت و تعالی با تکیه بر دانش بومی است که باید قابل توجه مسئولین و قشر جوان جامعه قرار گیرد.

وی، افزود: روحانیون باید در سخنرانی‌های خود به مناسبت ماه رمضان نسبت به تبیین این بیانیه و تشریح محورهای مختلف آن اقدام کنند تا شاهد جذب هرچه بیشتر به سوی این بیانیه شویم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: متوجه کردن جوانان و خانواده‌ها نسبت به آسیب‌های فضای مجازی و نیز رفع شبهات در این زمینه از دیگر وظایفی است که باید روحانیون به آن توجه داشته باشند و در سخنرانی‌های خود در ایام رمضان مورد تاکید قرار دهند.

وی، استفاده از روش‌های مناسب جوانان در تبلیغ دین را جزو ضروریات برنامه‌های دینی دانست و گفت:باید با استفاده از ظرفیت‌های مختلف نسبت به حضور جوانان در مساجد و استفاده از سخنرانی‌ها بهره ببریم و حضور این قشر در مراسمات دینی را تقویت کنیم.

حجت‌الاسلام داداش‌زاده، ابراز داشت: دین مجوری و مسجد محوری ۲ موضوع مهمی است که باید در جامعه به آن توجه ویژه شود و دشمنان نیز از همین موضوعات هراس داشته و نسبت به جدایی مردم از مساجد هستند تا به این ترتیب زمینه را برای شکست نظام اسلامی فراهم سازند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=321672

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات