اندازه فونت : +
ورزش دانشجویان

به گزارش اروم‌نیوز، بعد از پنج روز رقابت مابین تیم های شرکت کننده در تورنمنت بین المللی ورزشی دانشجویی دانشگاه ارومیه، اختتامیه این مسابقات برگزار و تیم دانشگاه ارومیه به عنوان قهرمان قهرمانان این مسابقات مشخص شد.

در پایان این تورنمنت و در رشته والیبال تیم‌های دانشگاه آذرآبادگان ارومیه، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و دانشگاه ارومیه مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته فوتسال، تیم دانشگاه ارومیه اول شد و تیم‌های دانشگاه آتاتورک ارزروم و دانشگاه صلاح الدین عراق در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

تیم‌های دانشگاه ارومیه، دانشگاه یوزینجی ییل وان ترکیه و دانشگاه آتاتورک ارزروم در رشته بدمینتون تیمی، دانشجویان دانشگاه‌های ارومیه، تبریز و یوزینجی ییل وان ترکیه در بخش دوبل بدمینتون رده‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش انفرادی بدمینتون، نفرات اول و دوم از دانشگاه ارومیه انتخاب شدند و رده سوم نیز میان دانشجویانی از دانشگاه‌های ارومیه و یوزینجی ییل وان ترکیه به طور مشترک سوم شدند.

در رشته تنیس روی میز تیمی دانشگاه ارومیه، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و دانشگاه آتاتورک ارزروم اول تا سوم شدند و در بخش انفرادی هم دانشجویان دانشگاه تبریز اول و دوم شدند و دانشجوی دانشگاه ارومیه مقام سوم را کسب کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=321048