∴ اختتامیه تورنمنت ورزشی دانشجویان دانشگاه ارومیه برگزار شد

تیم‌های برتر تورنمنت بین‌المللی دانشجویان در دانشگاه ارومیه مشخص شدند.

به گزارش اروم‌نیوز، بعد از پنج روز رقابت مابین تیم های شرکت کننده در تورنمنت بین المللی ورزشی دانشجویی دانشگاه ارومیه، اختتامیه این مسابقات برگزار و تیم دانشگاه ارومیه به عنوان قهرمان قهرمانان این مسابقات مشخص شد.

در پایان این تورنمنت و در رشته والیبال تیم‌های دانشگاه آذرآبادگان ارومیه، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و دانشگاه ارومیه مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته فوتسال، تیم دانشگاه ارومیه اول شد و تیم‌های دانشگاه آتاتورک ارزروم و دانشگاه صلاح الدین عراق در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

تیم‌های دانشگاه ارومیه، دانشگاه یوزینجی ییل وان ترکیه و دانشگاه آتاتورک ارزروم در رشته بدمینتون تیمی، دانشجویان دانشگاه‌های ارومیه، تبریز و یوزینجی ییل وان ترکیه در بخش دوبل بدمینتون رده‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش انفرادی بدمینتون، نفرات اول و دوم از دانشگاه ارومیه انتخاب شدند و رده سوم نیز میان دانشجویانی از دانشگاه‌های ارومیه و یوزینجی ییل وان ترکیه به طور مشترک سوم شدند.

در رشته تنیس روی میز تیمی دانشگاه ارومیه، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و دانشگاه آتاتورک ارزروم اول تا سوم شدند و در بخش انفرادی هم دانشجویان دانشگاه تبریز اول و دوم شدند و دانشجوی دانشگاه ارومیه مقام سوم را کسب کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=321048

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات