∴ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد نیست بلکه یک ملت است

نماینده مردم ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا بداند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد نیست بلکه یک ملت است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، عین اله شریف پور در گفت و گو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به اقدام اخیر رییس جمهور نابخرد آمریکا، گفت: اگر به اصول انقلاب اسلامی مراجعه کنیم، استکبار ستیزی از اصول مهم است.

وی، تصریح کرد: ما غرب را به سرکردگی آمریکا نماد استکبار می دانیم یعنی کسی که حریم ها را رعایت نکرده، زورگویی و قلدری پیشه آنها است.

نماینده مردم ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از اول مستقل بوده است و به صورت مستقل و مقتدر به راه خود ادامه می دهد.

وی، افزود: استکبار از اول انقلاب دشمنی خود را با این کشور به روش های مختلف شروع کرده است.

به گفته شریف پور، دشمن امروزه از عرصه اقتصادی و تحریم وارد شده است و روش مقابله با آن خود باوری است.

وی، با اشاره به بی نیازی کشور در عرصه های مختلف گفت: بی نیازی به این معنی نیست که نباید با آن ارتباط برقرار کنیم.

نماینده مردم ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا آمده و نهادی را که در قانون اساسی به عنوان نگهبانی از اصول انقلاب معرفی شده را تروریست معرفی کرده است.

وی، اظهار کرد: ما به همراه سایر اقشار مردم همیشه پشتیبان سپاه پاسداران هستیم و انزجار خود را از این اقدام اعلام می کنیم.

شریف پور، افزود: آمریکا بداند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد نیست بلکه یک ملت است.

به گفته وی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به یک ملت اختصاص ندارد بلکه به امت اسلام در عرصه جهانی تعلق دارد و اقتدارش در سوریه، لبنان و عراق ثابت شده است.

نماینده مردم ماکو، پلدشت، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیل اخیر گفت: اگر سپاه پاسداران نبود و حضور فعال نداشت شاید با یک سری مشقت هایی روبرو می شدیم.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=320505

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات