اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس، روز گذشته تصاویری در اختیار کانی پرس قرار گرفت که نشان می دهد خودروهای سازمان انتقال خون آذربایجان غربی در حال تخلیه امکانات و وسایل موجود در پایگاه انتقال خون بوکان و حمل آن ها به ارومیه هستند.

این رویداد تلخ و مهم در حالی برای حوزه سلامت بوکان روی می دهد که از مهرماه سال ۹۵ و به نبال عدم تامین نیروی مورد نیاز پایگاه انتقال خون بوکان از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان این پایگاه تعطیل شد.

هر چند طی ۳ سال گذشته سرپرست غیر قانونی شبکه بهداشت و درمان بوکان چندین بار در گفتگو با رسانه ها از بازگشایی این مرکز در آینده های نزدیک خبر داده بود.

به گفته مدیرکل انتقال خون آذربایجان غربی، عدم همکاری شبکه بهداشت و درمان بوکان در تامین نیروی این پایگاه علت تعطیلی آن بوده است.

همزمان با تعطیلی و تخلیه امکانات چند صد میلیون تومانی پایگاه انتقال خون بوکان خبرهایی از تعطیلی درمانگاه دولتی امام علی(ع) این شهرستان نیز به گوش می رسد.

به گفته این منبع آگاه، تعلل شبکه بهداشت در اخذ پروانه بهره برداری خسارات فراوانی را متوجه شرکت خصوصی اهورا طب کار بوکان که در درمانگاه امام علی(ع) و با تعرفه دولتی به بیماران خدمات ارائه می داد کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=320500

مطالب مرتبط