اندازه فونت : +
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نزاجا:

دشمنی آمریکا با سپاه مصداق دشمنی با نظام است/ ارتش خود را پاسدار حریم ولایت می‌داند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصداق بارز دشمنی این کشور با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش اروم‌نیوز، امیر سرتیپ دوم ستاد علی حاجیلو صبح امروز در نشست خبری به مناسبت فرارسیدن روز ارتش، اظهار داشت: کارنامه درخشان ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران مختلف نشان‌دهنده تاثیر این نیرو در امنیت پایدار و نیز ولایتمداری کارکنان آن است.

وی، افزود: پیش از انقلاب اسلامی ارتش به‌عنوان نظامی ماموریت مدار تعیرف می‌شد اما پس از انقلاب اسلامی و در دوران حاضر به عنوان نیروی نظامی تکلیف‌مدار، الهی و مکتبی بوده و جهاد در راه خدمت به مردم را وظیفه خود می‌داند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش، عنوان کرد: همانطور که در حوادث مختلف دیده شده، ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح و سازمان‌ها در مواقع مورد نیاز با خدمت جهادی در کنار مردم است و از هیچ تلاشی برای خشنودی و رضایت مردم کشور دریغ نمی‌کند.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا، بیان داشت: این اقدام آمریکا نشان دهنده دشمنی آن‌ها با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

امیر حاجیلو، اضافه کرد: ارتش به‌عنوان پاسدار حریم ولایت از سپاه و تمام نیروهای مسلح حمایت می‌کند و در برابر دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایستاده است.

وی، در خصوص برنامه‌های ویژه برای بزرگداشت روز ارتش در استان‌های شمالغرب نیز گفت: ۲۰ شهر در استان‌های آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و قزوین شاهد برگزاری رژه روز ارتش خواهند بود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش، ابراز داشت: حضور در نماز جمعه، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه، سخنرانی فرماندهان و نمایندگان ارتش در مدارس و نیز برگزاری مراسم سان و رژه نیروهای مسلح از دیگر برنامه‌های بزرگداشت این روز خواهد بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط