اندازه فونت : +
جهاد کشاورزی

به گزارش اروم نیوز، رسول جلیلی صبح امروز در مراسم اعزام سومین مرحله از کمک های سازمان جهاد کشاورزی استان، از اهدای اقلام غیر نقدی این سازمان و ادارات تابعه به ارزش بیش از ۷۸۰ میلیون تومان به سیل زدگان استان های  گلستان، لرستان و ایلام خبر داد.

وی، گفت: در این مرحله اقلامی شامل ۳۶ هزار عدد تخم مرغ، یک کامیون نان مشتمل بر ۲۰ هزار قرص نان و یک تن میوه اعم از سیب درختی و پرتقال به مناطق سیل زده استان ایلام بارگیری و ارسال شد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی، ابراز کرد: قبل از این محموله ها نیز در طی دو مرحله ۳تن  گوشت مرغ منمجد، ۱۱ تن گوشت قرمز منجمد، ۴ تن میوه، با کامیون یخچالدار به همراه سایر محموله های استانی به استان  لرستان ارسال شده است و بانوان شاغل در سازمان نیز به ارزش ۵ میلیون تومان اقلامی از قبیل کنسرو ماهی، لوبیا، شیشه شیر و شیر خشک را نیز تهیه و از طریق پویش انسانیت ۴ به دست هموطنان خود رسانند.

وی، خاطرنشان کرد: همچنین کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان و ادارات تابعه سازمان نیز به صورت اختیاری در اقدامی خدا پسندانه یک تا دو روز از حقوق ماهانه خود را نیز برای کمک به هموطنان سیل زده خود در مناطق مختلف کشور اختصاص دادند.

جلیلی، تاکید کرد: اداره کل دامپزشکی استان نیز اقلامی از قبیل آب معدنی، کنسرو، پتو و  اقلام دارویی دام و طیور و گوشت مرغ را در قالب یک کامیون به ارزش ۵۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده لرستان ارسال کرده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط