اندازه فونت : +

به گزارش اروم‌نیوز، متن این جوابیه به شرح زیر است:

مدیر محترم پایگاه خبری اروم نیوز

با سلام، احتراما پیرو انتشار خبر «استانداران تخت‌نشین» در جریان بازدید از مناطق سیل زده، در آن رسانه محترم، به استحضار می‌رساند که قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام به جهت انجام عمل جراحی ستون فقرات و براساس توصیه پزشکی می‌بایست از صندلی استفاده کند. در تصویر استاندار آذربایجان غربی نیز به رسم ادب و دعوت استاندار ایلام، وی را همراهی کرده است.

اینجا لازم است از حضور گرم استاندار محترم آذربایجان غربی، شهردار محترم ارومیه، مجموعه همراهان و همه عزیزانی که به هر طریق ممکن دغدغه سیل زدگان استان ایلام را داشته اند و در این شرایط سخت به کمک هموطنمان خود شتافته اند، تقدیر و تشکر شود. به یقین خاطره این حس خوب در کمک به همنوع از طرف مردم شریف، بافرهنگ و بزرگ استان آذربایجان غربی و سفر استاندار فهیم آن خطه و مجموعه همکاران به مناطق سیل زده استان در خاطره مردم قدرشناس ایلام خواهد ماند.

در پایان از رسانه محترم اروم نیوز تقاضا می شود عین مطلب اداره کل روابط عمومی استانداری ایلام را در پاسخ به خبر درج شده در آن رسانه محترم درج نماید.

اداره کل روابط عمومی استانداری ایلام

 

*لازم به ذکر است مطلب فوق پس از تماس تلفنی همراهان استاندار آذربایجان غربی و دریافت توضیحات لازم از خروجی سایت و کانال اروم نیوز حذف شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=319528