اندازه فونت : +

به گزارش اروم‌نیوز، سال ١٣٩٨ سال انتخابات مجلس شوراى اسلامى است و افراد مختلف سياسى، فرهنگى، علمى، اجتماعى و فعالان حوزه‌های مختلف برای حضور در اين ماراتن تلاش خواهند كرد.

در كنار اين تلاش‌ها كه تا ايام انتخابات اغلب با چراغ هاى خاموش صورت مى‌گيرد، گمانه‌زنى های رسانه‌ها و محافل مختلف نيز آحاد مردم را با فعاليت‌های انتخاباتى آگاه می‌سازد.

حضور افراد با مناصب دولتى و عناوين مختلف مديريتى در عرصه انتخابات نيز هميشه عرصه را برای رقبا تنگ كرده است‌.

ابراهيم محمدى يكی از مديران كلى است كه فعاليت هايش به فعاليت‌های پيش از انتخابات شباهت زيادى دارد.

محمدى كه در حال حاضر مديركل آموزش و پرورش استان است، اصالتا اهل سلماس بوده و ماجرای حضورش در انتخابات از حوزه انتخابيه سلماس را در محافل مختلف بيان کرده است.

محمدى بيش از يك سال است كه سمت مديركلى در آموزش و پرورش را بر عهده دارد و رفتار و فعاليت هايش در طى اين يك سال شائبه حضور وی در انتخابات را قوت می بخشد.

تغيير مديريت آموزش و پرورش سلماس چند ماهى پس از انتصاب و حضور در آيين توديع معارفه وى برخلاق رویه معمول، چراکه در اغلب مراسم‌های توديع و معارفه مديران شهرستانی قبل و بعد از اين مراسم معاونين مدیرکل حضور پيدا كرده اند، انتصاب سلماسى‌ها در پست های حساس و كارشناسى مجموعه آموزش و پرورش استان و فعاليت های دارای شبهه انتخاباتى در حوزه انتخابيه سلماس موجب گمانه زنی ها برای حضور محمدى در عرصه انتخاباتى شده اند.

مديركل آموزش و پرورش آذربايجان غربى پس از تصدى اين پست در برنامه ريزى هاى مختلف شهرستان سلماس اعم از افتتاح هاى مختلف و همچنين در مراسمات ختم و … حضور مداوم ترى داشته و حضور مداوم در بين گروه هاى مختلف در خارج از ساعت اداری در شهرستان نشان از علاقه محمدى به شركت در ماراتن انتخابات مجلس را دارد.

حال بايد ديد كه محمدى صندلى گرم مديركلى آموزش و پرورش را كه با دشواريت و حرف و حديث فراوان به دست آورده، رها و در رهاوردى بس سنگين و پر ريسك يعنى انتخابات مجلس شورای اسلامى شركت خواهد كرد؟!

به بیان ساده تر، باید منتظر ماند و دید که آيا كرسى داغ مجلس بر صندلى گرم مديرکلى مى چربد؟!

انتهای پیام/

مطالب مرتبط