اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به تهیه سبد کالای عیدانه برای نیازمندان، گفت: این سبد کالای عیدانه با کمک خیرین و نیکوکاران میاندوآبی تهیه و در بین مددجویان این شهرستان تا قبل از آغاز سال جدید توزیع می شود.

وی با بیان اینکه این سبد عیدانه شامل میوه، شیرینی و آجیل و البسه  بود، اظهار کرد: کار توزیع این سبد کالای عیدانه بین دو هزار و ۱۶۰ خانوار بی بضاعت و نیازمند تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی(ره) میاندوآب و مراکز نیکوکاری آغاز شده و تا قبل از تحویل سال در مناطق مختلف توزیع می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود:برای تهیه این سبد کالایی در مجموع به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان توسط ستاد خیرین کمیته امداد میاندوآب و مراکز نیکوکاری هزینه شده است.

بخشی  با تقدیر و تشکر از کمک های مردمی و خیرین در یاری این نهاد برای کمک به محرومان گفت: از اقشار مختلف مردم و خیرین می خواهیم تا همچنان ایتام و خانواده های بی بضاعت را فراموش نکرده و آنها را از اعطای کمک های مادی و معنوی خود بی بهره نکنند.

وی تصریح کرد:  همه ما وظیفه داریم که در خدمت نیازمندان باشیم و امیدواریم مانند همیشه که  خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یارو مددکار ما بوده اند و در جهت رفع نیازهای محرومان و شاد کردن دل‌های نیازمندان و اقدامات خداپسندانه و نیک حرکت کرده اند، در آینده نیز در کنار ما باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط