اندازه فونت : +
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان:

ارائه مشوق‌های صادراتی برای صادرکنندگان سیب آذربایجان‌غربی

مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در راستای اجرای سیاست های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی و پیگیری مستمر مشوق یارانه صادراتی به صادر کنندگان سیب درختی استان پرداخت می شود.

به گزارش اروم‌نیوز، احمد دهقان صبح امروز در جلسه بررسی پرداخت مشوق های صادراتی محصولات کشاورزی، اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی و پیگیری مستمر مشوق یارانه صادراتی به صادر کنندگان سیب درختی استان پرداخت می شود.

وی، افزود: یارانه صادراتی صرفا به صادرکنندگانی پرداخت می شود که در سال ۱۳۹۶ اقدام به صادرات سیب درختی از مبادی قانونی نموده و از سایر مشوق های صادراتی استفاده نکرده باشند.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، با اشاره به اینکه در این راستا به ازای صادرات هر کیلو سیب درختی استان ۵۰۰۰ریال یارانه صادرات به صادرکنندگان پرداخت می شود، تاکید کرد: درسال گذشته بیش از ۳۵۰ هزار تن سیب درختی استان صادر شد.

دهقان، افزود: از کلیه صادر کنندگان سیب درختی واجد شرایط استان دعوت می شود با مراجعه به سامانه مشوق های صادراتی وزارت جهاد کشاورزی به آدرس http://cagri.maj.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام و از طریق اتحادیه صادرکنندگان میوه و تره بار استان نسبت به پیگیری دریافت یارانه صادراتی اقدام کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط