اندازه فونت : +
دولت و بخش خصوصی

به گزارش اروم‌نیوز، محمدمهدی شهریاری در هشتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان‌غربی که در محل اتاق بازرگانی ارومیه برگزار شد، با اشاره به جایگاه بخش خصوصی در تامین امنیت اقتصادی، اظهار داشت: برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های اتاق بازرگانی می‌تواند در رشد و تعالی اقتصاد استان مثمر ثمر باشد.

وی، افزود: مشارکت اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی و تجاری در حوزه‌های مختلف می‌تواند در شرایط اقتصاد کشور زمینه ارتقا را فراهم ساخته و به نوعی شکل دهنده جایگاه واقعی بخش خصوصی در این حوزه باشد.

استاندار آذربایجان‌غربی، ظرفیت‌های دانشگاهی و نیز پارک علم و فناوری استان را عالی دانست و گفت: اعضای اتاق بازرگانی به همراه دیگر فعالان بخش خصوصی می‌توانند به همراهی با این دانشگاه‌ها و پارک روی آورده و با ادغام علم و اقتصاد در مسیر موفقیت گام‌های اساسی بردارند.

وی، همچنین همراهی دولت با بخش خصوصی را نیاز اصلی در طی شدن مسیر موفقیت برشمرد و تاکید کرد: دولت در زمینه‌های مختلف آماده همکاری با بخش خصوصی و به خصوص اعضای اتاق بازرگانی است.

شهریاری، در پایان سخنان خود، ضمن تقدیر از فعالیت‌های اقتصادی بخش خصوصی، ابراز داشت: مقدمات خواهرخواندگی استان فوجیان چین و ارومیه انجام شده و به زودی شاهد رسمیت این خواهرخواندگی خواهیم بود تا زمینه مشارکت‌های بیشتر در عرصه‌های اقتصادی را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط