اندازه فونت : +
با صدور پیام‌های جداگانه صورت پذیرفت؛

تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان‌غربی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان‌غربی با صدور پیام‌های جداگانه‌ای از حضور حماسی مردم این استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش اروم‌نیوز، به دنبال حضور گسترده و حماسی مردم شهرستان‌های مختلف آذربایجان‌غربی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، حجت الاسلام و المسلمین «سید مهدی قریشی» و «محمدمهدی شهریاری» با صدور پیام‌هایی از این حضور دشمن شکن و وحدت آفرین تقدیر کردند.

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه به شرح زیر است:

مردم سر افراز و ولایتمدار استان آذربایجان غربی

حضور حماسی و انقلابی شما مردم قهرمان استان در چهلمین طلیعه انقلاب اسلامی، نشان از همت والا و عزم راسختان در حمایت از نظام و ولایت دارد.

گام های استوار شما همیشه افتخار آفرین بوده است و دشمنان شما فراموش نکرده اند آن گام هایی که در هشت سال جنگ تحمیلی به دفاع از انقلاب اسلامی برداشته شد و امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن آمد و حماسه دیگری را خلق کرد.

درود بر بصیرت و آگاهی شما که همیشه در لحظه نیاز، صحنه رویارویی با بد دلان و بد خواهان را عرصه پیروزی حق می سازید و نمایشگاهی از عزت و عظمت را برای نظاره می آرایید.

به نظر می رسد ۴۰ سال حضور مردم شریف آذربایجان غربی هم پای تمام مردم ایران برای دفاع از حریم انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدا و رهبر فرزانه انقلاب ، برای دشمنان کافی باشد تا از خواب غفلت بیدار شوند و دست از نیرنگ توطئه چینی برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی دست بردارند.

دشمنان ایران اسلامی که به دنبال ایجاد اختلاف و شکاف در بین مردم و مسولین هستند بدانند، که این مردم علی رغم وجود تنگناهای تحمیلی اقتصادی از سوی دشمنان و استکبار جهانی با همه تنوع قومی و دینی در این استان ، راه خود را شناخته و تصمیم خود را گرفته است و همواره با حضور پرشور خود تمامی نقشه های شوم دشمنان را که انتظار ۴۰ سالگی انقلاب را نداشتند، به یاس و نا امیدی مبدل نموده و پشتیبان انقلاب اسلامی خواهند بود.

در پایان مجددا از حضور حماسی مردم ولایتمدار آذربایجان غربی در ۲۲ بهمن ۹۷ ،که وعده مقام معظم رهبری را به عرصه عمل رسانده و حماسه تماشایی را خلق کردند تشکر می نمایم.

سید مهدی قریشی

۲۲ بهمن ۱۳۹۷

متن پیام محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی نیز به این شرح است:

امروز و در یوم الله ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۷، حماسه ای دیگر از جنس غیرت، اقتدار و انسجام ملت بزرگ ایران اسلامی در تاریخ زرین و شکوهمند انقلاب اسلامی به ثبت رسید.

مردم سرافراز و انقلابی استان آذربایجان غربی نیز از صبح امروز همگام با سراسر کشور، در صحنه پرشکوه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور یافته و ضمن محکوم نمودن جنایات و توطئه های خبیثانه استکبار جهانی، حمایت قاطع خود را از نظام و رهبری به نمایش گذاشتند.

وجود چنین مردمانی که همواره حتی در دشوارترین شرایط در صحنه هستند و به انقلاب خود وفادارند، از نعمات الهی و مایه مباهات است.

اینجانب از صمیم قلب، از شما مردم متدین، انقلابی و قهرمان در جای جای استان آذربایجان غربی بواسطه حضور پرشور و گرمتان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان، سلامت، سعادت و عزت روزافزون را برایتان مسئلت دارم.

محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=314051