اندازه فونت : +
مرغ

احمد دهقان در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، در خصوص میزان گوشت مرغ و قرمز توزیع شده در بازار گفت: در راستای تنظیم بازار گوشت مرغ در ۲۵ روز اخیر بیش از یک هزار و ۳۶۰ تن گوشت مرغ گرم توزیع شد.

وی، افزود: در چند روز اخیر قرارداد تنظیم بازار مرغ با مرغداران به اتمام رسیده و در صدد عقد قرارداد دوباره و توزیع گوشت مرغ به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان هستیم.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، ادامه داد: امروز گوشت مرغ در بازار در مدار ۱۳ هزار تومان بوده و مرغ تنظیم بازار به خوبی توانست تاثیرات روحی و مادی در بازار داشته و از افزایش قیمت جلوگیری کند.

وی، با بیان اینکه تمهیداتی در راستای حل مشکلات بازار گوشت قرمز اندیشیده شده است، تاکید کرد: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و ۳۶۶ تن گوشت قرمزمنجمد، ۱۵۱ تن گوشت گرم گوسفندی، ۴۴ تن گوشت منجمد گوسفندی، یک هزار و ۷۷۹ تن گوشت مرغ منجمد علاوه بر یک هزار تن اخیر توزیع شده است.

دهقان، در خصوص برنج توزیع شده در بازار بیان کرد: تاکنون ۲ هزار و ۳۶۰ تن برنج تایلندی درجه یک و ۲ در بازار توزیع شده است و این توزیع در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف همچنان ادامه دارد.

وی، به بیان قیمت برنج های توزیع شده در راستای تنظیم بازار پرداخت و گفت: برنج درجه یک تایلندی هر کیلو به قیمت ۵ هزار و ۹۸۰ تومان و درجه ۲ به قیمت ۴ هزار و ۶۰۰ تومان به دست مصرف کننده می رسد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، ابراز کرد: در یک هفته اخیر نیز ۲۵ تن گوشت قرمز منجمد در همین محل ها به قیمت ۲۹ هزار تومان توزیع شده و این روند ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=314058