پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

در 25 روز اخیر؛

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از توزیع بیش از یک هزار تن گوشت مرغ در بازار در راستای تظیم بازار در ۲۵ روز اخیر به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان خبر داد.

احمد دهقان در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، در خصوص میزان گوشت مرغ و قرمز توزیع شده در بازار گفت: در راستای تنظیم بازار گوشت مرغ در ۲۵ روز اخیر بیش از یک هزار و ۳۶۰ تن گوشت مرغ گرم توزیع شد.

وی، افزود: در چند روز اخیر قرارداد تنظیم بازار مرغ با مرغداران به اتمام رسیده و در صدد عقد قرارداد دوباره و توزیع گوشت مرغ به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان هستیم.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، ادامه داد: امروز گوشت مرغ در بازار در مدار ۱۳ هزار تومان بوده و مرغ تنظیم بازار به خوبی توانست تاثیرات روحی و مادی در بازار داشته و از افزایش قیمت جلوگیری کند.

وی، با بیان اینکه تمهیداتی در راستای حل مشکلات بازار گوشت قرمز اندیشیده شده است، تاکید کرد: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و ۳۶۶ تن گوشت قرمزمنجمد، ۱۵۱ تن گوشت گرم گوسفندی، ۴۴ تن گوشت منجمد گوسفندی، یک هزار و ۷۷۹ تن گوشت مرغ منجمد علاوه بر یک هزار تن اخیر توزیع شده است.

دهقان، در خصوص برنج توزیع شده در بازار بیان کرد: تاکنون ۲ هزار و ۳۶۰ تن برنج تایلندی درجه یک و ۲ در بازار توزیع شده است و این توزیع در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف همچنان ادامه دارد.

وی، به بیان قیمت برنج های توزیع شده در راستای تنظیم بازار پرداخت و گفت: برنج درجه یک تایلندی هر کیلو به قیمت ۵ هزار و ۹۸۰ تومان و درجه ۲ به قیمت ۴ هزار و ۶۰۰ تومان به دست مصرف کننده می رسد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، ابراز کرد: در یک هفته اخیر نیز ۲۵ تن گوشت قرمز منجمد در همین محل ها به قیمت ۲۹ هزار تومان توزیع شده و این روند ادامه دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=314058

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه