اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، تیم ۹۰ ارومیه در دیداری دوستانه تیم رسانه ارومیه را با نتیجه ۱۱ بر ۳ شکست داد.

این مسابقه که با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، علیرضا ملامحمدی زاده فرماندار ارومیه و جمعی از مسئولان شهرستانی و تماشاگران و هواداران فوتبال در سالن ۲۰۰۰ هزار نفری خانه جوان برگزار شد با بردتیم نود ارومیه به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار تماشایی با نتیجه ۸ بر ۲ به نفع نود بع پایان رسید؛ اما در نیمه دوم تیم خبرنگاران مقاومت خوبی از خودش نشان داد ولی در مجموع ۱۱ بر ۳ مقابل حریف خود شکست خورد.

در بین دو نیمه این بازی دوستانه که با تشویق هواداران فوتبال برگزار شد از سوی باشگاه نود ارومیه از حمایت‌های استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم ارومیه در خانه ملت، مدیر کل ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال استان تقدیر به عمل آمد.

نادر قاضی پور در بین دو نیمه این دیدار، اظهار داشت: با تمام قوا در خدمت تیم ۹۰ ارومیه هستیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس، با بیان این که تیم ۹۰ ارومیه را همه جوره و با همکاری همه مسئولین حمایت خواهیم کرد، تاکید کرد: این تیم باعث شده انگیزه دو چندان و شادابی در بین جوانان ارومیه ایجاد کند. مجموعه تیم ۹۰ ارومیه باید با قدرت به کار خود ادامه دهد.

محمد مهدی شهریاری نیز، بیان داشت: هرکاری برای حمایت از تیم ۹۰ ارومیه انجام دادیم وظیفه‌مان بود.

استاندار آذربایجان غربی، ابراز داشت: تیم ۹۰ ارومیه انشالله با روحیه مضاعف در بازی های لیگ دسته یک حضور خواهد یافت. با حمایتی که انجام خواهیم داد برای سال آینده تیم ۹۰ ارومیه برای صعود به لیگ برتر آماده خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=313771