اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال در حالی پایان یافت که تیم های ارومیه ای حاضر در مسابقات برای آبروداری به میدان رفته بودند.

بازی دورنا و شهروند اراک به میزبانی ارومیه و در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد که در نهایت تیم دورنا مغلوب شد ولی توانست هفتمین امتیاز خود را دشت کند.

تیم میزبان توانست ست های دوم و چهارم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۸ از آن خود کند ولی ست های نخست، سوم و پنجم به نام تیم اراکی ثبت شد.

تیم شهروند اراک نیز با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۶ بر ۲۴ و ۱۵ بر ۱۲ بازی را از آن خود کرد تا تیم دورنا را در خانه خود مغلوب کند.

در دیگر سوی میدان تیم شهرداری ارومیه مهمان تیم فولاد سیرجان ایرانیان بود که با نتیجه ۳ بر یک مغلوب این تیم شد.

ست نخست بازی هر دو تیم پایاپای پیش می‌رفتند که در نهایت تیم میزبان توانست با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ مهمان خود را مغلوب کند. بازی در ست دوم نیز تماشایی بود و تیم شهرداری ارومیه توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ این ست را به نام خود ثبت کند. بازی در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ از آن سیرجانی‌ها شد.

بازیکنان بنایی در ست چهارم علی رغم سه ست نخست بازی قابل قبولی از خود ارائه ندادند و در نهایت این ست را هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ واگذار کردند.

در جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم شهرداری ورامین با ۵۸ امتیاز در رده نخست قرار دارد و تیم‌های خاتم اردکان و پیکان تهران به ترتیب با ۴۶ و ۴۵ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=313703