اندازه فونت : +
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

افتتاح ۵ خانه مددجویی توسط سپاه بوکان

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ در ادامه پروژه‌های محرومیت زدایی سپاه بوکان و در یازدهمین روز از دهه مبارک فجر ۵ واحد منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستاهای این شهرستان به بهره برداری رسید. در آئین بهره برداری از این منازل مسکونی که با حضور جمع کثیری از […]

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ در ادامه پروژه‌های محرومیت زدایی سپاه بوکان و در یازدهمین روز از دهه مبارک فجر ۵ واحد منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستاهای این شهرستان به بهره برداری رسید.
در آئین بهره برداری از این منازل مسکونی که با حضور جمع کثیری از مسئولان شهرستان برگزار شد سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی اظهار داشت: براساس انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سپاه پاسداران و کمیته امداد امام (ره) ۴۰ منزل مسکونی مددجویی برای نیازمندان مناطق روستایی در شهرستان بوکان ساخته می‌شود.
وی ادامه داد: این پرژه ها با ۵۰ متر مربع زیربنا و با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون ریال تحویل توسط بسیج سازندگی سپاه بوکان و قرارگاه مردم یاری حرت حمزه سید الشهدا ساخته و تحویل مدد جویان خواهد شد.
جمشیدی عنوان کرد: هم اکنون و در یازدهمین روز از دهه مبارک فجر شاهد افتتاح ۵ منزل مسکونی در روستاهای قلایچی، درزیولی و یک شوه هستیم که اعتبار کلی این ۵ پروژه ۱۷۵میلیون تومان طی ۴ماه ساخته و به بهره برداری رسیده است
فرمانده سپاه بوکان تشریح کرد: هم اکنون ۴ باب منزل دیگر نیز در روستاهای بخش مرکزی بوکان برای مدد جویان در حال احداث هستند که امید است تا اواخر ادریبهشت ماه شاهد افتتاح و بهره برداری از این منازل نیز باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=313658