اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، تیم های والیبال شهرداری و دورنای ارومیه در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر به ترتیب با تیم های فولاد سیرجان ایرانیان و شهروند اراک مصاف می دهند.

این دیدارها در حایل برگزار می شود که تیم دورنا به دسته پایین تر سقوط کرده و تیم شهرداری به دنبال آبروداری است تا به رتبه پایین تر از یازدهمی تنزل پیدا نکند.

دیدار این چهار تیم راس ساعت ۱۶ روز یک شنبه ۲۱ بهمن ماه برگزار می شود که دورنا در ارومیه میزبان تیم اراکی است و تیم شهرداری مهمان تیم سیرجانی است.

تیم شهرداری ورامین با ۵۵ امتیاز و تیم‌های پیکان تهران و خاتم اردکان نیز به ترتیب با ۴۵ و ۴۳ امتیاز در جایگاه‌های نخست، دوم و سوم جدول لیگ برتر قرار دارند.

همچنین تیم شهرداری با ۱۸ در رده یازدهمی، تیم دورنا با ۶ امتیاز در قعر جدول و تیم های شهروند اراک و فولاد سیرجان ایرانیان به ترتیب با ۳۶ و ۲۶ در رتبه های هفتم و دهم قرار دارند.

مرتضی اکرمی به عنوان داور نخست و  مهدی نویدی به عنوان داور دوم قضاوت دیدار دورنا و شهروند اراک را بر عهده دارند و امیر صداقت به عنوان ناظر داوری و خلیل یگانه مجد به عنوان نماینده سازمان لیگ در این بازی حضور خواهند داشت.

کیوان عابدزاده به عنوان داور نخست و  مهرداد شوشتری به عنوان داور دوم قضاوت دیدار شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان را بر عهده دارند و علی یاوری به عنوان ناظر داوری و شهباز صدری به عنوان نماینده سازمان لیگ در این بازی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=313385