اندازه فونت : +
قریشی
نماینده مجلس خبرگان:

استقلال و آزادی سرمایه انقلاب اسلامی/ دشمن در تلاش برای وارونه جلوه دادن شرایط کشور است

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: عظمت و اقتدار ۴۰ ساله انقلاب اسلامی به قدری پر تلالو است که دشمنان از هیچ تلاشی برای وارونه جلوه دادن شرایط کشور در چله انقلاب دریغ نمی کنند.

آیت الله سید علی اکبر قریشی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با تاکید بر عظمت و اقتدار ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و تلاش دشمنان برای وارونه جلوه دادن شرایط کشور در چله انقلاب، اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک حادثه استثنایی در قرون اخیر است که با تمام خطوط اصلی و اولیه خود به ۴۰ سالگی رسده و این اتفاق برای سایر انقلاب های بزرگ بین المللی رخ نداده است.

وی، افزود: طی قرن بیستم انقلاب های متعددی در کشورهای مختلف دنیا به وقوع پیوست اما هیچ یک از آن ها دوام نیاورد و افول کرد، اما انقلاب اسلامی ایران با رهبری و زعامت حضرت امام خمینی (ره) اتفاق بزرگی بود که امروز با رهبری حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی که همان مواضع امام راحل را دنبال و همان حرف ها را می زند، دوران چهل سالگی و بلوغ خود را سپری می کند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، تاکید کرد: پیشرفت های چشمگیر و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی ایران در چهلمین سالگرد پیروزی خود به قدری دشمنان را به حیرت واداشته که دشمنان از هیچ سر سوزن تلاشی برای وارونه جلوه دادن شرایط دریغ نکرده و همواره سعی در از هم پاشیدن این انقلاب دارند، کاری که بارها در طول ۴۰ سال گذشته به طرق مختلف در صدد آن بوده اند.

وی، با تاکید بر اهمیت رسانه و نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در فضای مجازی و حقیقی به جهانیان، ابراز کرد: پیروزی ها و دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در عرصه های متعدد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی به قدری درخشان است که دشمن توان انکار آن را ندارد اما در فضای مجازی قصد نمایش برعکس و وارونه داشته و وانمود می کند انقلاب شکست خورده است در حالیکه خودشان شکست خورده اند.

آیت الله قریشی، با اشاره به مسئله مهم استقلال و آزادی که از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و سرمایه آن است، تصریح کرد: آزادی در جای جای جمهوری اسلامی موج می زند و مسئله استقلال و عزت ایرانیان نیز پس از پیروزی انقلاب اسلامی کامل شد به طوری که در حال حاضر استقلال صد در صد را در کشور شاهدیم.

وی، با تاکید بر مسئله برقراری امنیت به ویژه در استان مرزی آذربایجان غربی، تاکید کرد: برقراری امنیت در استان مرزی آذربایجان غربی که بیش از ۹۰۰ کیلومتر مرز مشترک با کشورهای ترکیه، عراق، آذربایجان دارد امری مهم بوده و باب شهادت در استان ما همچنان باز بوده و سربازان غیرتمند استان برای پایداری امنیت در تلاش هستند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر اهمیت حضور مردم در راهپیمایی امسال که چله انقلاب بوده و انقلاب اسصلامی دوران بلوغ و کمال خود را سپری می کند، افزود: دشمن از هیچ کوششی برای حضور کمرنگ مردم در انتخابات ۲۲ بهمن امسال دریغ نمی کند، اما مردم همیشه در صحنه آذربایجان غربی باز هم این آرزوی دشمنان را بر دل آنان گذاشته و ۲۲ بهمن تماشایی دیگری را در تاریخ انقلاب به ثبت می رسانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=313616