اندازه فونت : +
فیلم فجر
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی:

چهل سالگی انقلاب فرصتی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی است

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی است تا بعد فرهنگی و هنری دستاوردهای انقلاب اسلامی را به همگان معرفی کنیم.

به گزارش اروم نیوز، پناهی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اکران رایگان ۱۴ فیلم سینمایی در قالب جشنواره فیلم فجر آذربایجان غربی، اظهار داشت: اکران فیلم های جشنواره فجر ویژه خبرنگاران به صورت رایگان است.

وی، به اکران فیلم های این جشنواره در سینما انقلاب واقع در خیابان خیام جنوبی ارومیه اشاره کرد و افزود: ۱۴ فیلم سینمایی ویژه کودک و نوجوان در ۲ نوبت صبح و عصر تا ۲۲ بهمن ماه اکران می شوند.

پناهی، در ادامه نقش خبرنگاران در بیداری و آگاهی بخشی به جامعه را بی بدیل دانست و گفت: جامعه خبری به افکار عمومی شکل می دهد و پویایی جامعه به رشد افکار عمومی وابسته است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، تصریح کرد: جهت بهره‌مندی خبرنگاران به عنوان طلایه دار جنگ نرم و فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تمهیدات لازم جهت تماشای رایگان فیلم‌های جشنواره فجر به جز روزهای تعطیل توسط اصحاب رسانه استان انجام شده است.

وی، در ادامه بیان کرد: اکران رایگان فیلم‌های فجر ویژه اصحاب رسانه بوده و خبرنگاران می‌توانند با ارائه کارت خبرنگاری به جای تهیه بلیت در سینما انقلاب به تماشای فیلم مورد علاقه خود بپردازند.

پناهی، عنوان کرد: چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی است تا بعد فرهنگی و هنری دستاوردهای انقلاب اسلامی را به همگان معرفی کنیم که اکران فیلم‌ها فرصت مناسبی برای دستیابی به اهداف مورد نظر می‌باشد.

* اکران رایگان سانس‌های صبح ویژه کودکان، نوجوانان و دانش آموزان

وی، با بیان این که اکران فیلم های بخش کودک و نوجوان از ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود، ادامه داد: دهه فجر امسال ۵ فیلم در حوزه کودک و نوجوان اکران خواهد شد.

وی، گفت: سانس‌های صبح سینما انقلاب ویژه اکران فیلم‌های کودک و نوجوان می‌باشد که علاقه مندان به این فیلم‌ها می‌توانند به مناسبت دهه مبارک فجر تا ۱۷ بهمن ماه به صورت رایگان به تماشای این فیلم‌ها بپردازند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=312521