اندازه فونت : +

به گزارش اروم‌نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی در سومین یادواره شهدای محراب، سرداران شهید و ۱۰۱ شهید گلگون کفن  منطقه شهید نجاتی و مسجد علی ابن ابی طالب(ع) تبریز، اظهار داشت: شهداء ایستادند، نهراسیدند، از عاشورا درس گرفتند، تکه تکه شدند اما در مقابل دشمنان غرب و شرق، مرتجعین منطقه و استکبار ایستادند و عزت و افتخار و سربلندی برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آوردند.

وی، تصریح کرد: کلیه محاسبات دشمن که بر اساس فرمول های مادی و قواعد بشری بوده تاکنون  معکوس از آب درآمده است و آن چیزی که حقیقت بود و تاریخ شد سنن و قواعد خدشه ناپذیر الهی بود که پیروزی انقلاب ، معجزه طبس، دفاع مقدس و … از مصادیق ارزنده آن است و ان‌شاءالله درجنگ تحمیلی  ظالمانه اقتصادی هم دشمن شکست خواهد خورد.

میهمان ویژه و سخنران این یادواره ی با شکوه که با حضور پرشور خانواده های شهدا مخصوصا خانواده شهدای مدافع حرم، جانبازان،رزمندگان دوران دفاع مقدس، مردم ولایتمدار و انقلابی منطقه و جوانان و نوجوانان بسیجی برگزار شد، ادامه داد: آرمان ما، پیوند ما، بیعت ما با حضرت امام ره با مقام معظم رهبری و با شهداء ناگسستنی است.

وی، گفتمان غالب انقلاب را گفتمان هیهات من الذله دانست و ضمن انتقاد از سکوت برخی مسئولین دولتی ، نمایندگان مجلس و … در برابر نفوذ، حرکتها و ذائقه سنجی های دشمن، آنها را از محافظه کاری نهی کرده و خواستار اتخاذ مواضع ناب و صریح انقلابی شد.

حجت الاسلام سرایی، در پایان  مطالبه گری را تکلیف بزرگ کنونی ملت دانست و انقلابی گری، ولایتمداری، آتش به اختیار بودن، جهاد کبیر و امر به معروف و نهی از منکر شجاعانه را از جمله مطالبات اساسی شهداء برشمرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=312384