اندازه فونت : +
مدیر امور بانوان شهرداری ارومیه خبر داد؛

دومین جشنواره منطقه ای لکوکاپ در ارومیه برگزار می شود

مدیر امور بانوان شهرداری ارومیه گفت: دومین جشنواره منطقه ای خلاقیت های علمی، پژوهشی لکوکاپ با حضور شرکت کنندگانی از آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل در ارومیه برگزار می شود.

به گزارش اروم نیوز، بهناز یارمحمدی صبح امروز در نشست خبری با اشاره به برگزاری دومین جشنواره منطقه ای لکوکاپ در ارومیه، اظهار داشت: دومین جشنواره منطقه ای خلاقیت های علمی، پژوهشی لکوکاپ با حضور شرکت کنندگانی از آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل در ارومیه برگزار می شود.

وی، افزود: این جشنواره با حضور ۳۰۰ شرکت کننده و همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در ۱۹ بهمن در محل دانشگاه علم و فن ارومیه با مشارکت امور بانوان شهرداری ارومیه، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه و دانشگاه علم و فن به اجرا در می آید.

مدیر امور بانوان شهرداری ارومیه ابراز کرد: این جشنواره به عنوان مرحله انتخابی لکوکاپ دانشگاه صنعتی شریف در رشته های محاسبات ذهنی، سازه های ماکارونی، رباتیک و آزمایشگاه شیمی بوده و برگزیدگان این مرحله که به صورت منطقه ای اجرا می شود در پانزدهمین دوره مسابقات لکوکاپ شریف که فروردین ۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد، حاضر می شوند.

یارمحمدی در توضیح این جشنواره گفت: این جشنواره هر ساله با همکاری گروه دانش بنیان لکو و دانشگاه صنعتی شریف با هدف شناسایی و کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان سنین ۶ تا ۱۸ ساله و ارتقای توانمندی های نسل آتیه ساز کشور و هدایت آن ها در مسیر بالندگی و شکوفایی برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط فرهنگسرای امور بانوان شهرداری ارومیه، تصریح کرد: برگزاری همایش نقش زن در دفاع مقدس و تجلیل از نخبگان و ایثارگران در سالن امام علی (ع) ارومیه چهارشنبه ۱۷ بهمن ویژه بانوان، همایش رهروان فاطمی یاوران فاطمی ۱۶ عصر همان روز در امامزاده غریب حسن(ع)، برپایی پاتوق خاطره گویی انقلاب در قالب طرح یاس کبود با حضور کودکان و نوجوانان و خاطره گویی جانبازان دفاع مقدس در فرهنگسرای بانوان و نیز اجرای ویژه برنامه جشن چهل سالگی انقلاب در بند نسوان زندان ارومیه از جمله این برنامه هاست.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=312394