اندازه فونت : +
مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه:

جشنواره رسانه‌ای «پیام انقلاب» در آذربایجان غربی برگزار می ‌شود

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه‌ای «پیام انقلاب» با محوریت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را تا دوم اسفند ماه ۹۷ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش اروم نیوز، احمد اسدی روز دوشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگاران رسانه های استان با اعلام برگزاری جشنواره رسانه‌ای «پیام انقلاب» آذربایجان غربی، اظهار داشت: این جشنواره توسط مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه و فرهنگسرای رسانه در سه بخش یادداشت(ویژه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی)، گزارش خبری و خبر برگزار می‌شود.

وی، افزود: خبرنگاران و رسانه‌ها می‌توانند تمامی آثار مرتبط مانند قیام دوم بهمن ارومیه، چهل سالگی انقلاب اسلامی، استکبارستیزی و مبارزه با استکبار، نابودی طاغوت، مبارزه برای استقلال و آزادی و سایر موضوعات و اخبار تولیدی مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین دهه فجر امسال را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه، گفت: تمامی آثاری که در سه بخش ذکر شده و از تاریخ یکم دی ماه تا ۳۰ بهمن ماه امسال در رسانه‌های مکتوب و مجازی مجوز دار آذربایجان غربی منتشر شوند، قابلیت شرکت در این جشنواره را دارند.

اسدی، از خبرنگاران خواست تا در صورت تمایل آثار خود را تا ۳۰ بهمن ماه امسال به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای دهه فجر واقع در ارومیه، میدان انقلاب، ساختمان شهرداری ارومیه، اداره اطلاع رسانی و امور بین‌الملل شهرداری ارسال کنند.

وی، یادآور شد: اختتامیه این جشنواره روز هفتم اسفندماه همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار و آثار منتخب با اهدا جوایز نقدی و لوح سپاس جشنواره مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی، تصریح کرد: همچنین برترین رسانه با در نظر گرفتن تعداد آثار و همچنین کیفیت آثار ارسالی در حوزه چهل سالگی انقلاب اسلامی نیز به عنوان رسانه برتر این جشنواره مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

اسدی، افزود: هریک از خبرنگاران می‌توانند در هرکدام از بخش‌های این جشنواره تنها یک اثر ارسال کنند و در صورتی که یکی از آثار حائز رتبه‌های برتر شود، دیگر آثار داوری می‌شوند اما در لیست آثار منتخب مورد تجلیل قرار نخواهد گرفت.

وی، هدف از برگزاری جشنواره رسانه‌ای پیام انقلاب را در کانون توجه قرار دادن هرچه بیشتر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای انقلاب در ارومیه و آذربایجان غربی به نسل جوان عنوان کرد.

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز شهرداری ارومیه اقدام به برگزاری جشنواره رسانه‌ای پیام انقلاب ارومیه برای رسانه‌های شهرستان ارومیه کرده بود که امسال تصمیم بر آن شد که به صورت استانی و با عنوان پیام انقلاب آذربایجان غربی برگزار شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط