اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، کاظم ممقانی،معاون برنامه ریزی اداره آموزش و پرورش میاندوآب است که امروز در مراسمی با حضور قاسمی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی و رئیس اداره امور اداری و ارزشیابی اداره کل آموزش و پرورش استان به عنوان سرپرست این اداره در میاندوآب معرفی شد.

جلال پورمیرزا، مدیر سابق آموزش و پرورش میاندوآب نیز بازنشسته شد.

با معرفی سرپرست برای اداره آموزش و پرورش میاندوآب که عنوان معاونت مدیرکلی را نیز یدک می کشد، باید گفت که داستان انتخاب رئیس جدید برای اداره آموزش و پرورش میاندوآب هم چنان ادامه خواهد یافت.

پیش از این شنیده ها از مطرح شدن و رقابت سرسختانه سه گزینه (س_ا)،(ع_م) و (ب_ت) برای سکانداری آموزش و پرورش میاندوآب داشت که با معرفی سرپرست جدید احتمال اینکه ممقانی نیز به عنوان یکی از گزینه های ریاست مطرح شود، وجود دارد ولی هنوز رئیس بعدی مشخص نیست و شاید هم فردی به غیر از این سه گزینه و سرپرست فعلی بر صندلی ریاست آموزش و پرورش میاندوآب تکیه بزند.

حال باید منتظر ماند و دید که قرعه به نام چه کسی می افتد و فرماندار میاندوآب و مدیرکل آموزش وپرورش استان چه تصمیمی برای آموزش و پرورش میاندوآب می گیرند و تکلیف رئیس جدید چه زمانی مشخص شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط