اندازه فونت : +
برفی

ارسلان شکری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با بیان اینکه بارندگی شدید در جنوب استان فعال بوده و در حال گذر به شمال استان است، گفت: جاده های بسته در استان به طور یقین وجود ندارد. راهداری زمستانی که نمک پاشی و برف روبی همزمان شده است نیازمند زنجیر پرخ و تمهیدات زمستانی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، ابراز کرد: سامانه پاسخگوی ۱۴۱ به صورت بروز از جاده های استان می تواند به هم استانی ها گزارش دهند.

وی، با تاکید بر اینکه هم استانی ها از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند، خاطرنشان کرد: لوازم گرمایشی، ایمنی و غذایی حتما به همراه مسافران باشد و بدون اطلاع از وضعیت جاده ها از حرکت خودداری کنند.
شکری، تصریح کرد: ۷۰۰نفر پرسنل زاهداری و ۶۸ اکیپ در ۶۸ راهدارخانه جاده ای و سیار در جال فعالیت هستند.

* مشکل خاصی در جاده ها گزارش نشده است

امیرعباس جعفری نیز در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به بارش برف در استان گفت: این بارش هم اکنون در شهرهای جنوبی استان فعال بوده و تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است.

وی، افزود: جاده های جنوبی استان امروز با برف و کولاک همراه بوده و لغزنده است لذا خواهشمندیم مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی، تصریح کرد: درصورتی که هریک از هم استانی ها قصد حرکت در جاده های جنوبی استان را دارند حتما لوازم گرمایشی، زنجیر چرخ و خوراکی همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط