اندازه فونت : +
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب خبر داد؛

ابطال ۱۵۳۰ فقره کالابرگ نفت سفید در منطقه میاندوآب

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از ابطال یک هزار و ۵۳۰ فقره کالابرگ نفت سفید تحت پوشش منطقه میاندوآب در ۹ ماه نخست امسال در این منطقه خبر داد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، داوود فعال پور صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: با تلاش شبانه روزی همکاری کارکنان بخش های عملیاتی، ستادی و نواحی هشت گانه تابعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب و با هماهنگی دهیاری‌ها وشورای روستاها، مراکز بهداشت و مراجعه خانه به خانه و ویرایش اطلاعات خانوارها در هشت شهر جنوب آذربایجان غربی ازتوزیع بی رویه دو میلیون لیتر نفت سفید جلوگیری بعمل آمد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب افزود: در سال گذشته با توزیع کالابرگ مرحله جدید و بازنگری انجام شده در مدت سه ماه کالابرگ نزدیک به ۲۸ هزار خانوار خذف شد.

فعال پور تصریح کرد: در ۹ ماهه نخست امسال نیز با بازنگری مجدد خانوارهای حوزه تحت پوش این منطقه تعداد یک هزار و ۵۳۰ فقره کالابرگ نفت سفید ابطال و از چرخه سوخت توزیعی خارج شد.

وی اظهار کرد: با توجه به کوهستانی بودن وآغاز بارش های زمستانی در منطقه وجلوگیری از اختلال در روند سوخت رسانی به نقاط صعب العبور،بیش از ۱۳۸میلیون لیتر فرآورده نفت سفید در بین خانوارهای روستایی وفاقد گاز شهری منطقه توزیع شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب افزود: تمهیدات لازم برای توزیع بموقع نفت سفید درزمان قطعی احتمالی شبکه گاز خانگی شهری و روستایی پیش بینی شده است و مراکز تامین و مجاری توزیع نفت سفید آماده خدمت رسانی در شرایط سخت و سرمای طولانی را دارند.

وی گفت: تعداد ۱۶باب تاسیسات سیلندرپرکنی نیز در سطح منطقه فعال بوده و وظیفه توزیع روزانه ۱۱۰تن گاز مایع برای مصارف خانوارهای فاقد گاز شهری وخانوارهای روستایی رابرعهده دارند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط