اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، تیم های والیبال شهرداری و دورنای ارومیه در هفته ۱۵ لیگ برتر به ترتیب به مصاف شهردرای گنبد و خاتم اردکان می روند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه میزبان همنام گنبدی خود است و تیم دورنا نیز در اردکان یزد مهمان تیم خاتم است.

تیم های ارومیه ای حاضر در مسابقات همچنان در ته جدول دست و پا می زنند و شهرداری با ۸ امتیاز در رده دوازدهمی و دورنا با ۳ امتیاز در رده سیزدهمی قرار گرفته اند.

هفته پانزدهم هفته آسانی برای تیم های ارومیه ای نیست و با توجه به نتایج هفته های گذشته روزنه امیدی برای برد این دو تیم نمی توان پیدا کرد چرا که تیم شهرداری گنبد با ۲۴ امتیاز در رده پنجم و تیم خاتم اردکان با ۲۶ امتیاز در رده سوم قرار دارند و جزو تیم های بالای جدولی محسوب می شوند.

تیم های شهرداری ورامین و پیکان تهران نیز با ۳۳ و ۳۰ امتیاز رده های نخست و دوم جدول رده بندی لیگ برتر را به خود اختصاص داده اند.

بازی هر دو تیم راس ساعت ۱۶ نهم دی ماه برگزار می شود.

بهروز جعفری به عنوان داور نخست و  امید فولادی وندا به عنوان داور دوم قضاوت دیدار دورنا و خاتم را بر عهده دارند و مجید محسنی شوشتری به عنوان ناظر داوری و خلیل یگانه مجد به عنوان نماینده سازمان لیگ در این بازی حضور خواهند داشت.

محمد شاهمیری به عنوان داور نخست و حامد آقا براری به عنوان داور دوم قضاوت دیدار شهردرای ارومیه و شهرداری گنبد را بر عهده دارند و حمید فاضلی فرد به عنوان ناظر داوری و یونس حسن زاده به عنوان نماینده سازمان لیگ در این بازی حضور خواهند داشت.

دیگر بازی های این هفته نیز به شرح زیر است:

شهرداری ورامین-پیام مشهد:

داور اول داوود نافعی، داور دوم میثم پارسه

ناظر داوری محمد حسن خوشدل، ناظر سازمان لیگ شهباز صدری

سایپا-فولاد سیرجان ایرانیان:

داور اول مرتضی اکرمی، داور دوم قادر صادقی

ناظر داوری علی یاوری، ناظر سازمان لیگ غفار درخشنده

کاله مازندران-شهرداری تبریز:

داور اول علیرضا قریب، داور دوم مرتضی علایی

ناظر داوری امیر صداقت، ناظر سازمان لیگ حمید حق بین

عقاب نهاجا-پیکان:

داور اول مسعود ذوقی، داور دوم محمد عشقدوست

ناظر داوری محمود کشفی، ناظر سازمان لیگ حسین پورکاشیان

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=308642