اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، تیم های دورنا و شهرداری ارومیه نیم فصل دوم را با باخت مقابل تیم های فولاد سیرجان ایرانیان و پیکان تهران شروع کردند.

تیم های ارومیه حاضر در این رقابت ها امروز راس ساعت ۱۶ به مصاف حریفان خود رفتند. تیم دورنا در ارومیه میزان تیم فولاد سیرجان ایرانیان بود و تیم شهرداری در تهران مهمان پیکان تهران بود.

تیم های ارومیه ای نیم فصل دوم را با ۴ تغییر در ترکیب خود آغاز کردند که سهم شهرداری سه بازیکن ورودی و دورنا خروج یک بازیکن بود.

تیم شهرداری ارومیه در بازی مقابل شهرداری ست نخست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ از آن خود کرد ولی در ادامه سه ست را پشت سر هم و با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۶ مغلوب حریف خود شد.

شهردرای ارومیه در نهایت در مجموع ست شماری با نتیجه ۳ بر یک مقابل پیکان تهران مغلوب شد تا نیم فصل دوم را با باخت شروع کند.

شهرداری ارومیه تا پایان هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال یا ۸ امتیاز در جایگاه دوازدهمی قرار دارد.

دیگر تیم ارومیه ای که میزبان فولاد سیرجان بود بازی خود را با شکست پشت سر گذاشت تا روند باخت های سریالی خود را ادامه داده باشد!

تیم دورنا تنها ست دوم را با نتیجه ۳۸ بر ۳۶ از آن خود کرد که اوج ۴ ست انجام شده نیز این بازی بود و اندک تماشاگران حاضر در بازی را به وجد آورده بود.

دورنا ست های نخست، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۳۰ بر ۲۸ به حریف خود واگذار کرد.

تیم دورنا نیز با ۳ امتیاز نیم فصل نخست خود در قعر جدول دست و پا می زند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط