پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

شهرداری و دورنای ارومیه در نخستین بازی نیم فصل دوم لیگ به ترتیب به مصاف پیکان تهران و فولاد سیرجان ایرانیان می روند.

به گزارش اروم نیوز، نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال چهارشنبه پنجم دی ماه برای نمایندگان ارومیه آغاز می شود.

تیم شهرداری ارومیه راس ساعت ۱۶ و در سالن شش هزار نفری میزبان تیم پر مهره پیکان تهران است که تاکنون در مورد بازیکنان ورودی و خروجی سخنی به میان نیامده و تنها بهرام فرید یک بار در تمرینات خاتم اردکان دیده شده است.

در آن سوی میدان و در سیرجان تیم فولاد ایرانیان این شهر میزبان تیم دورنای ارومیه قعر جدولی است.

تیم والیبال شهرداری ارومیه با ۸ امتیاز از نیم فصل نخست در جایگاه دوازدهمی جدول رده بندی قرار دارد و تیم دورنا نیز دیگر نماینده ارومیه با ۳ امتیاز در ته جدول به سر می برد.

جالب است بدانید که تیم دورنا تنها تیم بدون برد تا به اینجا فصل است که باید منتظر ماند و دید می تواند این طلسم را از بشکند یا نه!

تیم شهرداری ورامین با ۳۰ امتیاز و تیم‌های پیکان تهران و خاتم اردکان نیز به ترتیب با ۱۷ و ۲۶ امتیاز در جایگاه‌های نخست، دوم و سوم جدول لیگ برتر قرار دارند.

حمید راهجردیان به عنوان داور نخست و  مهدی نویدی به عنوان داور دوم قضاوت دیدار دورنای و عقاب نهاجا را بر عهده دارند و اصغر حاجی کاظمی به عنوان ناظر داوری و احمد بندری به عنوان نماینده سازمان لیگ در این بازی حضور خواهند داشت.

همچنین؛ محمد عشق دوست به عنوان داور نخست و احمد سرمست به عنوان داور دوم قضاوت دیدار شهردرای ارومیه و پیکان تهران را بر عهده دارند و امیدوار حاتمی به عنوان ناظر داوری و غفار درخشنده به عنوان نماینده سازمان لیگ در این بازی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=308100

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه