اندازه فونت : +
رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولان آذربایجان غربی:

قزوین قهرمان مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان لیگ دسته یک کشور شد

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولان آذربایجان غربی از قهرمانی تیم قزوین در گروه چهارم مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان لیگ دسته یک کشور در سلماس خبر داد.

علی امان زاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان لیگ دسته یک کشور در شهرستان سلماس اظهار داشت: این دوره از مسابقات در ۴ گرروه برگزار می شود که شهرستان سلماس میزبان گروه چهارم مسابقات است.

وی، با بیان این که این دوره از رقابت ها تحت عنوان جام ایثار برگزار می شود، بیان داشت: رقابت های والیبال نشسته جانبازان و معلولان لیگ دسته یک کشور با حضور ۲۵ تیم از کشور در شهرهای رفنسجان، شاهرود، بابل و سلماس برگزار می شود که به ترتیب میزبان گروه های نخست تا چهارم هستند.

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولان آذربایجان غربی، گفت: رقابت گروه چهارم از بیست و نهم آذرماه شروع شده و تا سی ام این ماه ادامه داشت که تیم های تبریز، قم، اردیبل، سلماس و قزوین به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت تیم استان قزوین مقام نخست را از آن خود کرد.

وی، با بیان این که تیم های تبریز و سلماس به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند، ابراز داشت: این سه تیم برتر به دور بعدی مسابقات کشوری راه یافتند و تیم های اردیبل و قم نیز حذف شدند.

امان زاده، دلیل برگزاری چنین مسابقاتی را افزایش آمادگی ورزشکاران دانسته و افزود: برگزاری چنین مسابقاتی می تواند نقش به سزایی در حضور پر ثمر تیم ملی کشورمان در میادین ملی و بین المللی داشته باشد تا بهتر از بتوان در جهان درخشید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط