اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، دورنا و شهرداری نمایندگان ارومیه در لیگ برتر والیبال با نتیجه ۳ بر صفر به ترتیب مقابل تیم های عقاب نهاجاو سایپای تهران مغلوب شدند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در سالن شش هزار نفری غدیر میزبان تیم سایپا بود و تیم دورنا نیز مهمان تیم عقاب بود.

تیم شهرداری در ست نخست بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت ولی علی رغم نمایش خوب با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ این ت را واگذار کرد.

تیم میزبان که رفته رفته تسلط خود بر بازی را کمتیر می دید ست دوم را هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به مهمان باخت.

ست سوم بازی هم با برتری تیم تهرانی همراه بود و این تیم در نهایت توانست این ست را هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ از آن خود کند.

سایپای تهران در مجموع با نتیجه ۳ بر صفر میزبان خود را شسکت داد.

ناصر شهنازی در پایان بازی از روند بازی تیم خود ابراز گلایه کرد و اظهار داشت: بازی در ست نخست بسیار خوب بود ولی رفته رفته نتوانستیم بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم و همین موضوع سبب شکست ما شد.

شهنازی که شرط پذیرش سرمربیگری این تیم را خرید چند بازیکن مثمر به ثمر در نیم فصل خواند، بیان داشت: به دنبال جذب بازیکنان خوب برای تغییر این روند هستیم تا بیش از این شرمنده هواداران فهیم والیبال ارومیه نشویم.

پس از این شکست پیمان رضایی، مدیر عامل باشگاه شهرداری هم به سبب نتایج ضعیف از کسر ۱۰ درصدی رقم قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم خبر داد.

دورنا دیگر تیم ارومیه ای حاضر در رقابت های لیگ برتر والیبال نیز بازی خود را مقابل تیم ته جدولی عقاب نهاجا واگذار کرد تا رقابت های نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال را بدون هیچ بردی پشت سر بگذارد.

دورنا ست نخست بازی را با نتیجه ۱۴ بر ۲۵ واگذار کرد و در ادامه کار ست های دوم و سوم را نیز به ترتیب با نتایج ۱۹ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵ واگذار کرد تا علی رغم شایستگی جوانان ارومیه ای بازنده این بازی باشد.

با این حساب تیم دورنا تنها تیم حاضر در رقابت هاست که تا پایان نیم فصل نخست نتوانتسه هیچ بردی را در کارنامه خود ثبت کند.

در پایان هفته سیزدهم رقابت ها تیم شهرداری با ۸ امتیاز و تیم دورنا با ۳ امتیاز به ترتیب در رده های ۱۲ و ۱۳ جدول رده بندی قرار دارند و به عنوان تیم های قعرنشین هستند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط