اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از نوای چالدران ، این مراسم  با حضور مصطفوی سرپرست معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی و اعضای شورای اداری ، معتمدین و اصناف این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

سرپرست معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی در این مراسم با اعلام اینکه ایران اسلامی با گذشت ۴۰ سال از عمر پربر کت خویش توانسته به پیشرفتهای قابل توجهی در تمامی زمینه ها دست یابد افزود : اما دشمنان اسلام توان دیدن این همه پیشرفت و توسعه را ندارند همواره در تلاش هستند با راه اندازی انوان توطئه ها و تهدیدات مانع این پیشرفت و توسعه شوند .

مصطفوی پیشرفت و توسعه آبادانی کشور را در سایه حضور همه جانبه مردم در تمامی صحنه ها ،خون پاک شهدا و همدلی و همراهی ملت با دولت دانست و گفت : امروزه این همدلی و همراهی باعث شده امسال انقلاب اسلامی ایران قدم در پنجمین دهه از عمر پربر کت خویش بگذارد.

وی بر رفع مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: از مدیران و مسئولین ادارات انتظار می رود با تدابیر برنامه های اصولی و صحیح در جهت رفع مشکلات مردم قدم های اساسی بردارند .

سرپرست معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی همچنین از شهرستان چالدران به عنوان یکی از شهرستانهای مهم استان یاد کرد و گفت:امروزه این شهرستان توانسته با تلاش مسئولین در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد .

حجت الاسلام آقایی امام جمعه چالدران نیز در این مراسم با بیان اینکه خدمت به مردم در هر جایگاه و منصب نوعی عبادت به شمارمی آید افزود: از مدیران و مسئولین انتظار می رود از این فرصت بدست آمده در جهت حل مشکلات مردم و توسعه و عمران و آبادانی کشور تلاش نمایند

کریم حسین زاده فرماندار سابق این شهرستان به بیان خدمات ۴ ساله خود در این شهرستان و حسن محمد زاده فرماندار جدید به بیان برنامه های خود در خصوص رشد و توسعه این شهرستان پرداخت.

در پایان این مراسم حسن محمد زاده به عنوان فرماندار جدید چالدران معرفی و از زحمات آقای کریم حسین زاده تجلیل و قدر دانی شد.

 

 

 

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=306620