پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرماندار میاندوآب:

فرماندار میاندوآب گفت: مبارزه با اعتیاد باید اجتماعی شود و رویکرد اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر که در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش میاندوآب برگزار شد، اظهار کرد: جلسات باید نتیجه دهد و اینگونه نباشد که تنها همدیگر را متهم کنیم.

فرماندار میاندوآب، با اشاره به اینکه همه می توانند با پول مدیریت کنند، افزود: مدیران باید بتوانند مدیریت بدون پول داشته و تدابیری بیاندیشند و دور اندیش باشند.

وی، با بیان اینکه مسئولین باید مشکلات خود را مطرح کنند و ما نیز انتقادپذیر هستیم، گفت: باید توام با صداقت و اخلاص و با برنامه ریزی حرکت کرد و نباید همیشه آیه یاس بخوانیم.

امیری، در ادامه با اشاره به اینکه همه باید در قبال مبارزه با مواد مخدر احساس مسئولیت کنند، تصریح کرد: اعتیاد بلای خانمان سوز است و فرد معتاد نه تنها به خود و خانواده اش بلکه به جامعه آسیب می زند.

فرماندار میاندوآب، با تاکید بر اینکه مبارزه با اعتیاد باید اجتماعی شود، اظهار کرد: باید رویکرد اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم و در این راه می توانیم از ظرفیت خیرین که در بخش های مختلف فعالیت دارند، استفاده کنیم.

وی، همچنین با اشاره به معضل تکدی گری در سطح شهر، افزود: باید با تکدی گری که یکی از آسیب های اجتماعی و معضلات است، مبارزه کرد.

امیری، در پایان بر لزوم احساس مسئولیت توسط مسئولان و عمل به وظایف خوش تاکید کرد و گفت: ما باید ادامه دهنده راه شهدا بوده و به وظایف خویش به نحو احسن عمل کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=306698

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه