اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ روز سه شنبه ۱۳ آذرماه ۹۷ مراسم تجلیل از نویسندگان و فعالین فرهنگی و ادبی، از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری فرمانداری بوکان، شورای اسلامی شهر، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان، با حضور روسا و نمایندگان ادارات مربوطه و اصحاب رسانه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن خوش آمدگویی به مهمانان حاضر و خبرنگاران، با اشاره به نقش این اداره به عنوان متولی امور فرهنگی و هنری افزود: با توجه به توان مالی محدود این اداره در پیشبرد برنامه های فرهنگی و هنری ، تمام عزم خود را برای خدمت به هنرمندان فرهیخته بوکانی بکار خواهیم گرفت تا قدردان زحمات ارزشمند این عزیزان باشیم.

در ادامه یزدانپناه بخشدار مرکزی، بوکان را شهری با پتانسیل های فراوان فرهنگی و هنری به عنوان زادگاه هنرمندانی بزرگی خوانده که همچون برگی زرین، در تاریخ این شهرستان می درخشند.

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر نیز در سخنانی پیشنهاد داد مراسمات تجلیل از نویسندگان ، شاعران و هنرمندان به هفته کتاب محدود نشده و در چندین نوبت در سال اجرا شود ، همچنین برای تکریم فرهیختگان و خصوصا پیشکسوتان ، اعضا شورای فرهنگ عمومی دیدارهایی با این عزیزان انجام دهند. وی همچنین آمادگی شورا برای حمایت از برنامه های فرهنگی و هنری در سطح شهر بوکان را اعلام نمود.

در پایان، پس از سخنرانی و بیان دیدگاهها، از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ادارات نامبرده، از ماموستا ملا عبدالرحمن ناصری، حسین شیربیگی، صلاح نیساری، محمد باوردی مقدم، صلاح الدین خضرنژاد، هیدی قاضی نیا و سارا صادق زاده، تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط