اندازه فونت : +
وزنه برداری

شاهرخ پیری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: شایان احمد نژاد و شایان چاپاش با کسب رضایت کادر فنی در مسابقات استعدادهای برتر کشور که با شرکت ۴۰۰ ورنه بردار به میزبانی خرم آباد در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال برگزار شد، به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی، افزود: این ورزشکاران نونهال به مدت چهار سال زیر نظر فدراسیون وزنه برداری کشور برای شرکت در مسابقات جهانی به ویژه المپیک ۲۰۲۴ قرار می گیرند.

رئیس هیئت وزنه برداری آذربایجان غربی، گفت: تیم استانی در این دوره از مسابقات با ۱۰ ورزشکار در مسابقات شرکت داشت که در پایان با کسب یک طلا در رده هفتم کشوری قرار گرفت.

وی، با اشاره به مشکلات مالی، این موضوع را اصلی‌ترین دغدغه این رشته بیان کرد و یادآور شد: نیازمند توجه اندک مسئولان ورزشی استان هستیم و بودجه تخصیصی از سوی اداره کل ورزش و جوانان تنها چند درصدی از هزینه‌ها را کفاف می‌دهد.

رئیس هیئت وزنه برداری آذربایجان غربی، با اشاره به جام جعفر سلماسی افزود: این برنامه از سوی اداره کل مطرح شده و جزو ویژه برنامه‌های اداره است اما تاکنون هیچ حرکتی از سوی اداره کل مشاهده نکرده‌ایم و با توجه به شرایط فعلی برگزاری این مسابقات امکان پذیر نیست.

انتهای پیام/