اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از  نوای چالدران، حجت الاسلام و المسلمین محمد داداش زاده صبح امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه تبلیغات اسلامی چالدران که در محل دفتر امام جمعه ترتیب یافت، اظهار داشت: این تعداد خانه قرآنی در مناطق روستایی و شهری استان با هدف توسعه فعالیت های قرانی و ترویج فرهنگ قرآن راه اندازی می شود.

وی، با بیان اینکه تعداد خانه های قرآنی استان به ۲۵۰ خانه افزایش خواهد یافت، افزود: در حال حاضر ۱۷۰ موسسه قرآنی در مناطق شهری و روستایی آذربایجان غربی در خصوص نشر معارف قرانی مشغول فعالیت هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، گفت: در آینده نزدیک در جهت توانمندسازی مدیران موسسات و مربیان قرآنی استان در مدارس دوره های باز آموزی به تعداد ۷۰۰ نفر برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام آقایی امام جمعه چالدران نیز در این جلسه با اعلام اینکه در حال حاضر نزدیک به ۱۰ نفر روحانی مستقر در این شهرستان زیر نظر اداره تبلیغات اسلامی استان در راستای نشر و تبلیغ معارف دینی و قرآنی مشغول فعالیت هستند، افزود: تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد مقدس از ظرفیت خوبی جهت بر گزاری برنامه های موثر فرهنگی برخوردار است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=306371

مطالب مرتبط