اندازه فونت : +
راهیان نور

مهدی رضوی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز از آغاز ثبت نام سراسری خادمان شهدای راهیان نور در اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸ خبر داد و گفت: که طبق سنوات گذشته ثبت نام خادمان شهدا برای حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور در ایام اوج حضور زائران راهیان نور در اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸ از روز شنبه ۱۰ آذر ماه آغاز شده و تا ۲۰ آذر ماه ادامه دارد.

وی، افزود: افرادی که تاکنون در سامانه کمیته مرکزی خادمان شهدا ثبت نام نکرده اند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی خادمان شهدا به نشانی www.khademin.koolebar.ir ثبت نام کنند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهدا آذربایجان غربی، تاکید کرد:پس از ثبت نام در سایت کوله  توسط سایت مرکزی اسامی ثبت نام کنندگان به اردویی استان جهت انجام اقدامات اولیه ارسال می شود.

وی، تصریح کرد: این افراد پس از تایید جهت انجام گزینش و مصاحبه به سپاه های شهرستانی فراخوانده شده و درصورت تایید پزشکی و مصاحبه پرونده تشکیل می شود.

رضوی، اظهارداشت: با توجه به محدود بودن ظرفیت بکارگیری خادمان در اردوهای راهیان نور، اولویت با خادمانی است که برای اولین بار در این مناطق حاضر می‌شوند.

وی، گفت: البته خادمان اتوبوس و یادمان های شهرستانی در تابستان نیز جدا بوده که این افراد از طریق سپاه استان انتخاب و ارسال شده و زمینه های حضور فراهم می شود.

انتهای پیام/