اندازه فونت : +
نادر قاضی پور

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرگار اروم نیوز در خصوص روز مجلس، گفت: شهید مدرس تنها نماینده مجلسی بوده که در مقابل کفر، نفاق و نفوذ غرب در کشور ایستادگی کرده و از تولید داخلی حمایت و اخذ وام های کلان از غربی ها مقابله کرده است.

وی، با بیان این که شهید مدرس مورد قبول امام خمینی(ره) بوده است، افزود: ایشان بارها در سخنان خود از شجاعت و صداقت شهید مدرس نام برده و بسیار قبولش داشتند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: نمایندگان باید شخصیتی مدرس گونه داشته و مدافع و وکیل مردم باشند نه وکیل دولت و منافع دولت چرا که نترس بودن و ایستادگی در برابر دشمنان از ویژگی های بارز شهید مدرس بوده است.

وی، با بیان این که نمایندگان باید از حرکت کشور به سوی غرب جلوگیری کنند، تاکید کرد: البته نمایندگان در ابتدا باید با خواندن سیاست نامه یا همان وصیت نامه امام راحل طبق دستور ایشان رفتار کنند چراکه وی بیش از ۳۰ بار بر مسئله لاشرقی و لاغربی تاکید کرده اند.

قاضی پور، اظهار داشت: مجلس دهم حال و هوای مدرس گونه ندارد و تعدادی از نمایندگان مجلس وکیل منافع دولت هستند و توجهی به ملت ندارند و درصدد عبور از خط قرمزهای نظام هستند که این مسئله با اصل نظام مطابقت ندارد.

وی، خاطرنشان کرد: نماینده باید در راه ارزش های انقلاب اسلامی از جان، مال و آبروی خود بگذرد قرارداد  FATF قرارداد ننگ برای این نمایندگان است و از ابتدا مخالف بوده و مخالف خواهم بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: امروز فضای مجازی دورویی و نفاق نمایندگان را به خوبی به فضای حقیقی منتقل کرده و مردم می توانند به طور مستقیم پیگیر عملکرد نمایندگان خود باشند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط