اندازه فونت : +

علی نوری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به درخشش ووشوکاران آذربایجان غربی در مسابقات قهرمانی کشور، اظهار داشت: این مسابقات انتخابی تیم ملی نیز بود که با حضور بیش از ۴۵۰ ووشوکار در قالب ۳۴ تیم در اردبیل برگزار شد.

وی، با بیان این که مسابقات تحت عنوان یادواره ۳۴۰۰ شهید اردبیل برگزار شد بیان کرد: در بخش “تالوی فرم شینگ یی چوان” سید مهدی انامقی مقام سومی را از آن خود کرد.

رئیس هیئت ووشوی آذربایجان غربی، گفت: میرعلی مهدی، سید مهدی انامقی و مسعود بینا هر سه از استان به ترتیب در فرم “شوان دائو” به مقام‌های نخست تا سوم دست یافتند.

وی، تاکید کرد: این سه تن با کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز به اردوی تیم ملی برای اعزام به مسابقات جهانی چین دعوت شدند.

نوری، با بیان این که این اردو از اواخر آبان ماه در تهران برگزار می‌شود، یادآور شد: مسابقات جهانی چین در آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی، با اشاره به سابقه این سه بازیکن در تیم ملی، افزود: بینا و مهدی برای نخستین بار در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت ولی انامقی در گذشته سابقه حضور در اردوها را داشته است.

رئیس هیئت ووشوی آذربایجان غربی، با اشاره به یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هیئت ووشوی آذربایجان غربی در سال ۹۷، بیان داشت: مسابقات قهرمانی ووشوی مردان و زنان آذربایجان غربی شهریور ماه امسال برگزار شد که تیم مهاباد در بخش مردان و خوی در بخش زنان بر سکوی قهرمانی ایستادند.

وی با انتقاد از مسئولان و با اشاره به مهم‌ترین مشکلات هیئت استانی، تاکید کرد: هیئت ووشوی آذربایجان غربی از فقدان سالن تمرینی و تخصصی رنج می‌برد و مسئولان این هیئت برای اجرای برنامه‌های جاری با کمبود بودجه و اعتبار مواجه هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=302204