پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از احداث ۴ باب جایگاه سی ان جی در شهرستانهای میاندوآب وبوکان خبر داد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، داود فعال پوردر گفت و گو با خبرنگار ما گفت:در راستای توسعه جایگاه های  CNG و افزایش مصرف سوخت پاک با مشارکت بخش خصوصی تعداد چهار باب جایگاه سی ان جی در شهرستان های میاندوآب و بوکان در حال احداث هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب اظهار کرد: این جایگاه ها هم اکنون از ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند و به زودی با اتمام آنها به بهره برداری می رسند.

وی با بیان اینکه برای احداث این جایگاه ها ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار توسط بخش خصوصی اختصاص یافته است، افزود: با احداث این چهار باب جایگاه سی ان جی تعداد جایگاه های سی ان جی در منطقه میاندوآب به ۵۱ باب می رسد.

فعال پور تصریح کرد: روزانه به صورت میانگین حدود ۴۴۹ هزار متر مکعب گاز طبیعی در منطقه میاندوآب مصرف می شود که با اتمام و بهره برداری از جایگاه های در حال احداث  شش هزار متر مکعب در ساعت به این میزان افزوده خواهد شد و مدت زمان متوسط سوختگیری برای  خودروهای دوگانه سوز،به حداقل خواهد رسید.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب اظهار کرد: هم اکنون تعداد ۲۰ باب جایگاه CNG تک منظوره و ۲۷ باب جایگاه دو منظوره در سطح جنوب آذربایجان غربی به صورت شبانه روزی در امر توزیع سوخت پاک فعالیت دارند.

انتهای پیام/

برچسب ها :
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=302200

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه