اندازه فونت : +

مانور پدافند غیر عامل در مدارس بوکان برگزار شد

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس، صبح امروز سه شنبه ۱۵ آبان ماه و در راستای آمادگی در برابر هر گونه حادثه احتمالی و در هفته پدافند غیر عامل مانور پدافند غیر عامل در شهرستان بوکان و به میزبانی دبیرستان فردوسی برگزار شد. در حاشیه این مانور که سناریوی کمک و امداد رسانی […]

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس، صبح امروز سه شنبه ۱۵ آبان ماه و در راستای آمادگی در برابر هر گونه حادثه احتمالی و در هفته پدافند غیر عامل مانور پدافند غیر عامل در شهرستان بوکان و به میزبانی دبیرستان فردوسی برگزار شد.
در حاشیه این مانور که سناریوی کمک و امداد رسانی بعد از حمله هوای به مدارس بوکان تمرین شد مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در گفتگو با کانی پرس اظهار داشت: این مانور با مشارکت هلال احمر، آموزش و پرورش، سپاه، نیروی انتظامی و آتش نشانی و ادارات برق، گاز، آب و فاضلاب، مخابرات و با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از دانش آموزان واحد آموزشی فردوسی برگزار شد .
سلیمان مام عزیزی هدف از برگزاری این مانور را ایجاد آمادگی در دانش آموزان در برخورد با حوادث طبیعی و غیر طبیعی عنوان کرد و افزود: با توجه به شرایط سنی که دانش آموزان در آن قرار دارند می توانند بیشترین تأثیر و کمک رسانی را به مردم در مواقع ضروری و حوادث داشته باشند.
وی همچنین عنوان کرد: برگزاری چنین مانورهایی همچنین می توان میزان آمادگی و سرعت عمل ارگانهای مرتبط در این گونه حوادث را سنجیده و ارزیابی کرد که خوشبختانه امروز شاهد عملکرد مثبت تمامی این ارگانها بودیم.

انتهای پیام/خ

مطالب مرتبط