اندازه فونت : +
حجت الاسلام مجتهد شبستری
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری:

۱۳ آبان؛ یادآور حماسه استکبار‌ستیزی ملت ایران/ ملت ایران تحریم را به شکوفایی اقتصادی تبدیل می‌کنند

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ۱۳ آبان یادآور حماسه استکبار ستیزی ملت ایران است گفت: ملت ایران تحریم را به شکوفایی اقتصادی تبدیل می کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین جواد مجتهد شبستری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به ۱۳آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: ۱۳ آبان هر ساله یادآور جنایات آمریکا علیه ایران و استکبار ستیزی مردم ایران است چرا که این مردم ۴۰ سال است مورد تهاجمات مختلف آمریکا بوده اما دائما در مقابل تحریم ها و تهدید ها ایستادگی کرده اند.

وی، افزود: مردم باری دیگر در ۱۳ آبان به میدان آمده و این بار پر خروش تر از سال های گذشته انزجار خود علیه کشور های مستکبر به خصوص آمریکا اعلام می کنند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، ادامه داد: مردم ایران باری دیگر به جهانیان ثابت خواهندکرد که پیرو آرمان های انقلاب اسلامی بوده و هیچگاه زیر بار سلطه دشمنان نخواهند رفت.

* تحریم های آمریکا تازگی ندارد

وی، خاطر نشان کرد: این مردم همیشه در صحنه ۴۰ سال است متوجه تهدیدات و تحریم های دشمنان بخصوص آمریکا هستند و دشمن بداند این تحریم ها برای مردم تازگی نداشته و باز هم توانایی مقابله تحریمات را خواهند داشت.

حجت السلام شبستری، ادامه داد: دشمن در پی جنگ روانی علیه ملت غیور ایران بوده و با اطمینان بر اینکه قادر به روبه رو شدن با ملت ایران نیست اقدام به جنگ روانی علیه این ملت کرده است.

وی، تصریح کرد: همانطور که مسئولان نیز گفته اند این تحریم ها تاثیری بر اقتصاد نداشته و مردم و مسئولین باید با توجه بیشتر به رهنمودهای مقام معظم رهبری به توصیه ها و رهنمودهای ایشان در خصوص اقتصاد مقاومتی عمل کنند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، گفت: مسئولان باید به گونه ای این شرایط را مدیریت کنند که در طی این تحریم ها کشور و به خصوص مردم کمترین آسیب هارا متوجه شوند.

وی، تاکید کرد: امروز باید در راستای شکوفایی اقتصاد کشور تهدیدها تبدیل به فرصت شده و با فرصت به جوانان باری دیگر حماسه ای در تاریخ انقلاب اسلامی آفریده شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط