اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام  عادل نجفیان در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، با تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، گفت: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال از ساعت ۱۰ صبح روز یک شنبه ۱۳ آبان ماه با تجمع اقشار مختلف مردم و مسئولان از میدان انقلاب (شهرداری) آغاز شده و در مسیر همیشگی ادامه می یابد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب اظهار کرد: تجمع اولیه مردم از ساعت۹/۳۰ دقیقه صبح در مقابل شهرداری بوده و و  سپس راهپیمایی از ساعت ۱۰ شروع در مسیر خیابان پاسداران، خیابان شهدا، خیابان ۱۷ شهریور و خیابان امام خمینی(ره) برگزار و به میدان انقلاب(شهرداری) ختم می شود.

وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم اندیشیده شده است، افزود: بعد از برگزاری راهپیمایی، با تجمع در میدان شهرداری، مراسم قرائت بیانیه و سخنرانی در این مکان انجام گرفته و  امام جمعه در آن سخنرانی می کند.

نجفیان با با بیان اینکه ۱۳ آبان مصداق ادامه راه امام حسین(ع) در مبارزه با استکبار است، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی و به تبع آن میاندوآب، در این روز با الگو گرفتن از فرهنگ عاشورا و مکتب اباعبدالله الحسین(ع)، علیه دشمنان و به ویژه و رژیم صهیونیستی و آمریکا که مصداق استکبار است به پاخواسته و امسال شعار “مرگ بر آمریکا” را پررنگ تر از همیشه فریاد می زنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب اظهار کرد:۱۳ آبان نماد مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن شیطان بزرگ امریکاست.

وی گفت: مبارزه با استکبار تعطیل شدنی نیست و ملت شهید پرور و انقلابی میاندوآب نیز همانند همه مردم ایران اسلامی هیچگاه از مبارزه با استکبار  دست بر نداشته و در مقابل دشمنان می ایستند و ان شالله در ۱۳ آبان امسال حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد.

انتهای پیام/