اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، با اشاره به فعالیت های این نهاد در راستای اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت، اظهار داشت: اشتغالزایی و ارائه تسهیلات مددجویی یکی از برنامه های این نهاد برای خودکفا کردن مددجویان است.

وی، افزود: تمام سعی ما بر این بوده است تا میزان اعتبار پیش بینی شده برای اشتغال زایی را در شهرستان میاندوآب جذب و برای خانوارهای مددجوی تحت حمایت اشتغالزایی کنیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب، گفت: تاکنون با پرداخت حدود ۱۲۶ میلیارد ریال اعتبار برای ۲۹۹ مددجو در شهرستان میاندوآب، اشتغال زایی شده است.

بخشی، با بیان اینکه این اشتغال زایی در صنوف مختلف از جمله دامپروری و قالیبافی بوده، تصریح کرد: این میزان تسهیلات، شامل منابع بانکی و تسهیلات امدادی از طریق صندوق قرض الحسنه ولایت و نیز ثبت نام در سامانه کارا در راستای اشتغال فراگیر هستند.

وی، با بیان اینکه امسال نیز با در راستای حمایت و اشتغالزایی مددجویان گام برمی داریم، افزود: در چند سال گذشته حدود ۲ هزار و ۸۰۰ طرح اشتغالزایی با حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در میاندوآب اجرایی شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب اظهار کرد: در کنار طرح های اشتغال زایی برای آموزش مهارت آموزی مددجویان اقدام شده است.

انتهای پیام/