اندازه فونت : +
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

امروز تفکرانقلاب اسلامی در مقابل استکبار جهانی ایستاده است/ دانش آموزان باید راه شهید فهیمده ها را ادامه بدهند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: انقلاب اسلامی ایران، درگفتمان نظام سلطه و زورگویی استکبار در دنیا شکاف ایجاد کرد و در مقابل این گفتمان ایستاد و به دنیا اعلام کرد که می خواهیم مستقل باشیم.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، سرهنگ پاسدار جواد مولودی امروز در همایش “نهضت ما زنده ایم” دانش آموزان در دبیرستان ارشاد میاندوآب که به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی برگزار شد، اظهار کرد: ما با انقلاب اسلامی ایران، گفتمان و الگوی جدید به دنیا معرفی کردیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه گفتمان سلطه و استکبار و زورگویی در دنیا مطرح بود، افزود: انقلاب اسلامی ایران، درگفتمان نظام سلطه و زورگویی استکبار در دنیا شکاف ایجاد کرد و در مقابل این گفتمان ایستاد و به دنیا اعلام کرد که می خواهیم مستقل باشیم.

وی با اشاره به اینکه حقوق بشر، آزادی و دموکراسی واژگان قشنگ و زیبایی هستند که غرب و استکبار جهانی در پشت آن پنهان شده است، گفت:  امروز متاسفانه در دنیا حقوق بشر، دموکراسی، آزادی و مسائلی از این قبیل برای تامین منافع نامشروع قدرت های بزرگ است و با امپراطوری رسانه ای به دنبال اهداف خود هستند.

مولودی با بیان اینکه استکبار جهانی با امپراطوری رسانه ای خود منافع خود را دنبال می کند، تصریح کرد: هم اکنون هزاران و میلیون ها فقیر در آمریکا هستند ولی کسی سراغی از آنها نمی گیرد و هر جا خشونت و خونریزی است، آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز در آن نقش دارند ولی کسی دم بر نمی آورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در ادامه با تاکید بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: ما مدیون شهدا هستیم و تکلیف داریم که مسیر زندگی خود را در ادامه مسیر زندگی شهدا قرار دهیم و راه آنها را ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان باید راه شهید فهیمده ها را ادامه بدهند، افزود: باید عظمت شهید فهمیده ها به دانش آموزان شناسانده شود نه اینکه از کتب درسی حذف شوند.

مولودی با بیان اینکه امروز دشمن با جنگ نرم به دنبال رسیدن به اهداف خود است، اظهار کرد: دشمن از بعد نظامی نمی تواند به کشور طمع کند چون می داند که هزاران شهید فهمیده ها در این کشور وجود دارند و در این راستا از راه جنگ نرم و فرهنگی وارد شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب تصریح کرد: دشمنان می خواهند از بعد فرهنگی و فکری، افکار را از طریق فضای مجازی و نفوذ در برنامه ریزی ها مدیریت کند.

وی با تاکید بر مقابله با نفوذ، افزود: باید  با بصیرت و تشخیص دست در مقابل نفوذی های ایستاد و فریفته و مرعوب امپراطوری رسانه ای دشمن نشد و در مسیر شهدا حرکت کرد.

انتهای پیام/