اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، تیم والیبال دورنای ارومیه عصر امروز در یک بازی نزدیک میزبان تیم والیبال سایپای تهران بود.

مهدی جلوه، اشکان حق دوست، امیر سرلک، سهیل کمال آبادی، کمیل اکبری و رضا رضایی به عنوان شش بازیکن اصلی و حسین سلیمان اهری به عنوان لیبرو شروع کننده بازی برای دورنا بودند.

تیم دورنا ست نخست بازی قابل قبولی از خود ارائه کرد و علی‌رغم اشتباهات فردی بازیکنان تا پایان ست مدیریت خوبی بر بازی داشت.

اشتباهات فردی بازیکنان دورنا در دریافت سرویس بازیکنان سایپا، تیم را با مشکل روبرو کرد و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به نفع تیم مهمان پایان یافت.

خودنمایی بازیکنان ارومیه‌ای تیم سایپا بازی را بیشتر تحت تأثیر قرار داده و احساسات هواداران را برانگیخته بود.

ست دوم بازی هم با امتیازگیری تیم دورنا شروع شد ولی اشتباه بر روی تور و دریافت تیم را با مشکل روبرو کرده بود و اختلاف ۱۰ امتیازی وکیلی را به آن وامی‌داشت تا تغییراتی در بازی اعمال کند.

بازی سرد و بی‌روح دورنا جو گرمی که میان تماشاگران وجود داشت را هم از بین برده بود و تماشاگران به آن اندازه از بازی تیم عاصی شده بودند که پس از هر امتیاز واکنش‌های تلخی از خود نشان می‌دادند.

تیم سایپا بازی را به خوبی در دست داشت و چند مورد اشتباهی که از سوی این تیم رخ داد اغلب توسط زرینی و به سبب ضعف در دریافت بود.

در نهایت ست دوم بازی هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ به نفع سایپای تهران پایان یافت.

تشویق گرم هواداران در شروه ست سوم سبب برتری روحی نسبی تیم دورنا شده بود ولی این خود به تنهایی کافی نبود و بازی بهتر سایپا بر بازی دورنایی‌ها چربیده بود.

ست سوم تا اواسط پایاپای پیش می‌رفت ولی تیم پرمهره سایپا در اواخر ست بازی را در دست گرفت و توانست قدرت خود را به حریف دیکته کند.

اشتباهات داوری به زعم تیم دورنا بازی را در اواخر ست سوم به جنجال کشید و دقایقی از بازی را معطل کرد.

در نهایت این ست هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ پایان یافت و تیم سایپا در مجموع بازی را سه بر صفر به نام خود ثبت کرد.

محمد وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: ست نخست بازی را می‌توانستیم از حریف ببریم ولی به سبب تجربه خوب توانستند بازی را ببرند و در ست دوم هم درگیر سرویس‌های توخته شدیم.

وی خاطرنشان کرد: ست سوم بازی هم اشتباه داوری به کمک تیم سایپای تهران آمد و این تیم توانست با اشتباهات داوری بازی را از ما ببرد در حالی که می‌توانستیم بازی را به ست چهارم بکشانیم.

سرمربی تیم والیبال دورنای ارومیه گفت: بازیکنان جوان ۱۷ یا ۱۸ ساله توان درک سه اشتباه داوری را ندارند و بازی نزدیکی نداریم که بتوانیم خود را برگردانیم.

وکیلی بیان کرد: نمی‌گوییم که داور به عمد یا سهو اشتباه کرده ولی انتظار از داوران بیشتر از هر موضوعی دیگری است که به خوبی قضاوت کنند.

پیمان اکبری نیز در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به بازی تیم خود مقابل تیم دورنای ارومیه اظهار داشت: امروز مقابل تیم جوان و با انگیزه‌ای بازی داشتیم که در دو هفته گذشته استعدادهای خود را نشان داده بودند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ای که برای تیم دورنا داشتیم این بود که با سرویس و دفاع روی تور از بازی خوب تیم مقابل ممانعت کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط