اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان میاندوآب با تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، اظهار کرد: امام حسین(ع) بهترین الگو برای ما است و باید راه آن امام همام را ادامه دهیم.

فرماندار میاندوآب با اشاره به حماسه عظیم پیاده روی اربعین حسینی، افزود: باید این فرهنگ پیاده روی که به عشق اسلام و امام حسین(ع) به راه افتاده است، ادامه یابد.

وی در ادامه با تاکید بر ترویج ورزش همگانی، گفت: ورزش همگانی و توسعه و ترویج آن یکی از راههای مقابله با آسیب های اجتماعی است.

امیری با بیان اینکه همه باید در راستای برگزاری همایش ترکیبی دوچرخه سواری و پیاده روی همگانی تلاش کنند، تصریح کرد: اگر بخواهیم میاندوآب توسعه و پیشرفت کند باید در ابعاد و رشته های مختلف دست به دست هم دهیم چرا که شهر با تلاش یک یا دو نفر پیشرفت نمی کند.

فرماندار میاندوآب با بیان عنوان شهر دوچرخه ایران، تنها اختصاص به میاندوآب دارد، اظهار کرد: دوچرخه سواری از قدمت زیادی در میاندوآب که یک شهر با سبقه تاریخی است، برخوردار بوده و باید در راستای شناساندن آن تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه قانونمندی در برخی مواقع دستگیر می شود، اظهار کرد: نباید در تقدیر از زحمات چهارساله یک شورا یا دهیاری که چهار سال بدون حق الزحمه زحمت می کشد، سخت گیری کرد بلکه باید جلوی اختلاس و فرار اختلاسگران را گرفت.

امیری با اشاره به اینکه این همایش در افزایش پویایی و نشاط در جامعه تاثیرگذار است، افزود: همه موظف هستند به این همایش کمک کنند و باید در صحنه بوده و در راستای کمک به این همایش تلاش کنیم تا همایشی در شان میاندوآب و مردم آن برگزار شود. همه

وی گفت: برخی ادارات بدون اطلاع فرمانداری، پول ها را خرج می کنند و می خواهم تا بازرسی فرمانداری پیگیری کند که این پول ها کجا خرج می شود.

انتهای پیام/