اندازه فونت : +
رئیس دادگاه انقلاب شهرستان خوی:

حکم اعدام ۲ نفر از سارقین بانک تجارت خوی صادر شد

در پی سرقت مسلحانه بانک تجارت شعبه میدان قمسال ، احکام ۴ نفر از ۵ سارق این سرقت مسلحانه صادر شده که ۲ نفر محکوم به اعدام و ۲ نفر نیز محکوم به حبس ۲۰ ساله شده اند.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام عرفانی در گفت و گو با خبرنگار آذرباخیش، ضمن اعلام خبر رسیدگی کامل قضایی پرونده سرقت بانک تجارت خوی، اظهار داشت: با تیزبینی و درایت مقامات انتظامی و نیزقضات شهرستان خوی این تیم در اسرع وقت شناسایی و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت. به دنبال آن همکاران ما با بررسی تمامی جوانب و به دوراز هرگونه فشار و هجمه های احتمالی آراء صادره این سارقین را به شرح ذیل اعلام کردند که متهمین ردیف اول و دوم به اعدام و متهمین ردیف سوم و چهارم به ۲۰ سال حبس محکوم شدند.

وی، همچنین از صادر نشدن رای متهم ردیف پنجم که به اتهام مشارکت در سرقت دستگیر شده بود، خبر داد و اعلام کرد: به زودی حکم این فرد هم صادر و در اختیار اذهان عمومی قرار خواهد گرفت.

رئیس دادگاه انقلاب شهرستان خوی، در پایان از الکترونیکی شدن ابلاغیه های قضایی خبر داد و متذکر شد: با عنایت به ایجاد این امکان جدید در بستر سازمان زین پس تمامی ابلاغیه ها مکانیزه شده و از سوء استفاده های احتمالی و نیز اتلاف انرژی و وقت همکاران جلوگیری خواهد شد.

عرفانی، همچنین از بهینه نمودن رسیدگی به پرونده ها در اسرع وقت و جلوگیری از اطاله دادرسی در قالب الکترونیکی کردن ابلاغیه ها خبر داد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط