اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، تیم دورنای ارومیه عصر امروز در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه میزبان تیم اردکانی بود و بازی دیگر نماینده ارومیه در لیگ برتر با نیم ساعت فاصله با این بازی مقابل شهرداری گنبد آغاز شد.

تیم دورنا در ست نخست نمایش خوبی از خود به نمایش گذاشت ولی تجربه تیم پر مهره خاتم اردکان به میزبان چربید و علی‌رغم فاصله امتیازی در اواسط ست به نفع ارومیه این تیم اردکانی بود که توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ حریف را مغلوب کند.

علی‌رغم سیاسی کاری و فقدان مدیران ورزشی در والیبال، تماشاگران همچون بازی خانگی شهرداری دورنا را حمایت می‌کردند.

ست دوم بازی علی‌رغم گوشزدهای بسیار وکیلی با برتری نسبی اردکانی‌ها در جریان بود و تغییرات این مربی در ادامه بازی هم به داد دورنا نرسید.

در نهایت خاتم اردکان این ست را هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به نفع خود به پایان رساند.

علی‌رغم تلاش بسیار بازیکنان میزبان بازی در ست سوم هم با برتری اردکانی‌ها پیش می‌رفت و اشتباهات داوری چاشنی این ست شده بود.

تیم دورنا در یک ست نفس گیر توانست با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ مهمان را مغلوب کند و بازی به ست چهارم کشید.

تجربه بازیکنان خاتم ست چهارم هم در بازی تأثیر گذار بود و این تیم با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ حریف را مغلوب کرد و در مجموع ست شماری سه بر یک برنده بازی شد.

سرمربی دورنای ارومیه در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: تیم خاتم متشکل از بازیکنان پر تجربه و ملی پوش است و تیم ما در این بازی به دنبال کسب تجربه‌های بیشتری بود.

محمد وکیلی بیان کرد: اکثر بازیکنان تیم دورنا را جوانان تشکیل می‌دهند و برنامه‌ای که در تیم ملی کشورمان را پیاده کرده‌ایم را در این تیم پیاده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: جدا از نتیجه، بازی بسیار لذت بخش بود و از هر نظری بازی قابل تحسین بود و امیدواریم این جوانان بتوانند آینده والیبال ایران و ارومیه را بسازند.

سرمربی خاتم اردکان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، تصریح کرد: تیم دورنای ارومیه متشکل از جوانان آینده تیم ملی والیبال کشورمان را خواهد ساخت و امروز توانستند بازی خوبی از خود به نمایش بگذارند.

وی یادآور شد: تیم اردکان بسیار دیر بسته شد از این رو هماهنگی که بین بازیکنان وجود دارد باید بهتر و بیشتر شود تا بتوان به اهداف تیم دست یافت.

سرمربی خاتم اردکان گفت: جو سال بسیار لذت بخش بود و بازی که امروز بین تیم ما و دورنای ارومیه برگزار شد سبب جو گرم سالن بود.

شهرداری دیگر تیم ارومیه‌ای حاضر در مسابقات و مهمان هم نام گنبدی خود همانند بازی نخست نمایش ضعیفی داشت و بازی را در ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به حریف خود واگذار کرد.

ست دوم این بازی هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ پایان یافت و ست سوم بازی هم چنگی به دل نمی‌زد و این ست هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ پایان یافت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط