اندازه فونت : +

در گفت‌وگو با دانا مطرح شد؛ واکنش عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به توهین روزنامه ابتکار به امام حسین(ع)/ پژمان فر: وزارت ارشاد برخورد نکند کمیسیون فرهنگی به موضوع ورود می‌کند

نصرالله پژمانفر در خصوص توهین اخیر روزنامه ابتکار به امام حسین(ع) گفت: انتظار ما از وزیر ارشاد این است که با رفتارهایی از این دست در مطبوعات کشور برخورد کنند و قطعا سکوت و بی‌تفاوتی در مقابل این مسائل مورد تایید نیست.

به گزارش اروم نیوز، نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص توهین اخیر روزنامه ابتکار به امام حسین(ع) گفت: مردم ایران هم مانند سایر کشورهای دنیا هنجارها و ناهنجارهایی دارند و مسئولان و مردم موظفند نسبت به این موضوع دقت لازم را داشته باشند و با کسانی که هنجارشکنی می‌کنند برخورد کنند.

وی افزود: انتظار ما از وزیر ارشاد این است که با رفتارهایی از این دست در مطبوعات کشور برخورد کنند و قطعا سکوت و بی‌تفاوتی در مقابل این مسائل مورد تایید نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه باید با کسانی که چنین هنجارشکنی‌هایی می‌کنند و به حریم اهل بیت تعرض می‌کنند به طور جدی برخورد شود اظهار داشت: قطعا در صورت عدم ورود وزارت ارشاد و هیئت نظارت بر مطبوعات به این مسئله، کمیسیون فرهنگی مجلس به مسئله ورود خواهد کرد و این موضوع را از وزارت فرهنگ و ارشاد پیگیری خواهد کرد.

پژمانفربا اشاره به فرارسیدن ایام اربعین گفت: در این روزها که تمام فکر و ذکر مردم و شیعیان جهان حماسه اربعین حسینی است نباید اجازه داد برخی افراد معلوم الحال به جایگاه اهل بیت(ع) توهین کنند و باعث جریحه‌دار شدن اذهان عمومی شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط